پروژه هایپرمارکت شهرداری مشهد

شرکت رادان صنعت شرق در زمینه تولید سیستم های قفسه بندی فروشگاهی و تجهیز هایپرمارکت ها سابقه طولانی دارد. فروشگاه هایپرمارکت شهرداری مشهد یکی از پروژه های مهم این مجموعه می باشد که در استان خراسان رضوی اجرا و پیاده سازی گردیده است.

قفسه بندی هایپرمارکت شهرداری مشهد

هایپرمارکت شهرداری مشهد در سال 1394 با بهترین مواد اولیه و تجهیزات فروشگاهی استاندارد راه اندازی شد. سیستم هایی همچون قفسه بندی یکطرفه فروشگاهی، قفسه بندی دو طرفه فروشگاهی، قفسه بندی سرشلف، قفسه گرد طرح کیک، قفسه مخصوص میوه و قفسه دیوارکوب از جمله مواردی هستند که در این هایپرمارکت بهره برداری شدند. رنگ بندی انتخاب شده برای این قفسه ها سفید و قرمز بوده و با نظر مشتری تعیین گردیده است. هنگام طراحی و پیاده سازی سیستم قفسه بندی فروشگاه شهرداری مشهد، ارتفاع طبقات و ارگونومی آن ها با توجه به وضعیت فیزیکی مردم منطقه مشخص شد. از این رو دسترسی به اقلام درون قفسه به راحتی صورت می پذیرد.

مجموعه رادان صنعت شرق ارائه دهنده انواع سیستم های قفسه بندی فروشگاهی و سایر تجهیزات و ملزومات فروشگاهی در سراسر کشور می باشد. شما عزیزان جهت دریافت مشاوره و راهنمایی خرید محصولات قفسه بندی می توانید با کارشناسان فروش شرکت تماس حاصل نمایید.

اطلاعات تماس :

شماره تماس: 37237149-051

تلفن مستقیم: 09126592314 - 09129200350

آدرس دفتر مرکزی: مشهد، نبش خیابان مطهری جنوبی 9

آدرس کارخانه: مشهد، کیلومتر 25 بزرگراه آسیایی، شهرک صنعتی فن آوری های برتر، کوشش 3