قفسه گرد طرح کیک

قفسه بندی مناسب و بهینه فروشگاه امری مهم است که می تواند در نحوه چیدمان و نظم دهی به محصولات فروشگاه موثر باشد. قفسه گرد طرح کیک یکی از روش های قفسه بندی فروشگاهی ساخت شرکت رادان صنعت شرق است.

قفسه گرد طرح کیک

مشخصات قفسه گرد طرح کیک

جنس

پروفیل صنعتی، ورق فولاد مبارکه و MDF

ابعاد

قطر: 60، 80 و 110 سانتیمتر

ارتفاع: 165 سانتی متر

طبقات: 5 عدد

تحمل بار

طبقه: حدود 100 تا 150 کيلوگرم

کاربرد

سوپرمارکت، هایپر مارکت، فروشگاه و مراکز خرید


کاربردها:

قفسه بندی گرد جهت استفاده در وسط فروشگاه و مکان هایی که امکان بهره گرفتن از سیستم های دیگر قفسه بندی نظیر مدل های یک طرفه و دو طرفه وجود ندارد، مناسب می باشد. قفسه های  گرد طرح کیک نه تنها برای استفاده در فروشگاه های بزرگ و هایپر مارکت ها لازم است، بلکه سوپر مارکت ها و سایر مراکز خرید نیز می توانند از این قفسه برای چینش بهتر اجناس خود کمک بگیرند.

مزایای استفاده نسبت به روش های مشابه:

شرکت رادان صنعت شرق همواره می کوشد محصولاتی مطابق با نیاز مشتریان عزیز و کمبودهای بازار طراحی و تولید نماید. از این اغلب تجهیزات قفسه بندی ساخت این مجموعه دارای قابلیت تغییر ارتفاع و تعداد طبقات می باشد. قفسه گرد طرح کیک نیز از این قائده مستثنی نبوده و مشتریان می توانند بر طبق سلیقه خود ارتفاع طبقات و حتی تعداد آن ها را افزایش و یا کاهش دهند. همچنین قطر و اندازه های این قفسه می تواند بر حسب نیاز مشتریان تعیین شده و به صورت سفارشی تولید شود.

از دیگر مزایای قفسه گرد می توان به قابلیت تبدیل کاربری به قفسه آجیل اشاره نمود که در این صورت به جای محافظ های مفتولی از محافظ های شیشه ای در ساخت آن استفاده می شود.

جنس اجزای تشکیل دهنده:

مجموعه فوق تمام تلاش خود را به کار می گیرد تا قفسه هایی با بهترین کیفیت و تهیه شده از مواد اولیه مرغوب را در اختیار مشتریان عزیز خود قرار دهد. در این راستا قفسه های گرد طرح کیک نیز از کیفیت بالایی در ساخت برخوردار هستند.

قفسه های طرح گرد در دو مدل با طبقات چوبی MDF و فلزی از جنس ورق فولاد مبارکه به ضخامت 1 میلیمتر طراحی می گردند. لازم به ذکر است ستون اصلی به کار رفته در هر دو مدل نام برده از جنس پروفیل با ضخامت 2 میلی متر می باشد.

اجزای تشکیل دهنده:

- ستون نگه دارنده قفسه که از پروفیل 80×40 تولید شده است.

- بازوهای 2.5 میلیمتری جهت اتصال طبقات به ستون

- طبقات جهت نگهداری اقلام فروشگاه

- محافظ های مفتولی به جهت ممانعت از ریزش کالاها

- محافظ های شیشه ای جهت تبدیل به قفسه آجیل

روش نصب و استفاده:

قفسه های گرد عموما در وسط فروشگاه ها قرار می گیرند و به آسانی قابل حمل و جابجایی هستند. این قفسه ها دارای دو مدل چوبی و فلزی هستند که بنا بر سلیقه مشتری طراحی می گردند.

ابعاد و مساحت مورد نیاز:

ارتفاع استاندارد قفسه گرد طرح کیک حدود 165 سانتیمتر است و می تواند با توجه به درخواست مشتری در ابعاد مختلف پیاده سازی شود.

تعداد طبقات در نظر گرفته شده برای این مدل قفسه، 5 عدد است و قطر آن ها معمولا در ابعاد 60، 80 و 110 سانتی متر می باشد. لازم به ذکر است تعداد و قطر طبقات هم، مانند ارتفاع قفسه قابل تغییر و سفارشی سازی است.

شرکت رادان صنعت شرق یکی از تولیدکنندگان برتر در زمینه تجهیزات و قفسه بندی فروشگاهی می باشد. همکاران ما در بخش فروش مجموعه آماده ارائه خدمات و پاسخگویی جهت سفارش و یا دریافت مشاوره رایگان در رابطه با محصولات قفسه بندی انباری و فروشگاهی از جمله قفسه گرد طرح کیک به شما عزیزان می باشند.

اطلاعات تماس :

شماره تماس: 37237149-051

تلفن مستقیم: 09126592314 - 09129200350

آدرس دفتر مرکزی: مشهد، نبش خیابان مطهری جنوبی 9

آدرس کارخانه: مشهد، کیلومتر 25 بزرگراه آسیایی، شهرک صنعتی فن آوری های برتر، کوشش 3