پروژه هایپرمارکت برادران احمدی

شرکت رادان صنعت شرق در زمینه تولید سیستم های قفسه بندی فروشگاهی و تجهیز هایپرمارکت ها سابقه طولانی دارد. فروشگاه هایپرمارکت برادران احمدی یکی از پروژه های مهم این مجموعه می باشد که در استان گیلان اجرا و پیاده سازی گردیده است.

قفسه بندی هایپرمارکت برادران احمدی

هایپرمارکت برادران احمدی با سیستم قفسه بندی فروشگاهی مقاوم تهیه شده از بهترین مواد اولیه و استاندارد تجهیز شده است. تجهیزات به کار رفته در این فروشگاه شامل قفسه بندی یکطرفه فروشگاهی، قفسه بندی دو طرفه فروشگاهی، قفسه بندی سرشلف، قفسه گرد طرح کیک، قفسه مخصوص میوه و قفسه دیوارکوب می باشند. تمامی قفسه ها با رنگ بندی طوسی و نارنجی مطابق سلیقه آقایان احمدی طراحی گردیده اند. سیستم مهندسان رادان صنعت شرق جهت اجرای پروژه قفسه بندی فروشگاه هایپرمارکت برادران احمدی، با در نظر گرفتن مشخصات فیزیکی مردم منطقه گیلان، اقدام به طراحی و تعیین ارتفاع طبقات و ارگونومی آن ها طراحی نمودند. از این رو دسترسی به اقلام درون قفسه برای مشتریان به راحتی صورت می پذیرد.

مجموعه رادان صنعت شرق ارائه دهنده انواع سیستم های قفسه بندی فروشگاهی و سایر تجهیزات و ملزومات فروشگاهی در سراسر کشور می باشد. شما عزیزان جهت دریافت مشاوره و راهنمایی خرید محصولات قفسه بندی می توانید با کارشناسان فروش شرکت تماس حاصل نمایید.

اطلاعات تماس :

شماره تماس: 37237149-051

تلفن مستقیم: 09126592314 - 09129200350

آدرس دفتر مرکزی: مشهد، نبش خیابان مطهری جنوبی 9

آدرس کارخانه: مشهد، کیلومتر 25 بزرگراه آسیایی، شهرک صنعتی فن آوری های برتر، کوشش 3