پروژه فروشگاه کوثر آفتاب

شرکت رادان صنعت شرق در زمینه تولید سیستم های قفسه بندی فروشگاهی و تجهیز هایپرمارکت ها سابقه طولانی دارد. فروشگاه کوثر آفتاب یکی از صدها پروژه بزرگ این مجموعه می باشد که در شهرکرد اجرا و پیاده سازی گردیده است.

قفسه بندی فروشگاه کوثر آفتاب

تجهیزات به کار رفته در مجموعه کوثر آفتاب شهرکرد، با بهترین کیفیت و از مواد اولیه مرغوب تهیه شده اند و دارای طول عمر بالایی می باشند. سیستم های مورد استفاده در این فروشگاه شامل قفسه بندی یکطرفه فروشگاهی، قفسه بندی دو طرفه، قفسه بندی گوشه، قفسه بندی سرشلف، قفسه گرد طرح کیک و قفسه های دیوارکوب می باشد. این قفسه ها دارای رنگ بندی سفید و سورمه ای هستند و از جذابیت ظاهری بالایی برخوردارند. هنگام طراحی و پیاده سازی سیستم قفسه بندی فروشگاه کوثر آفتاب، ارتفاع طبقات و ارگونومی آن ها مورد توجه قرار گرفته و مجموعه به گونه ای طراحی شده است تا دسترسی به اقلام درون قفسه به راحتی صورت پذیرد.

مجموعه رادان صنعت شرق ارائه دهنده انواع سیستم های قفسه بندی فروشگاهی و سایر تجهیزات و ملزومات فروشگاهی در سراسر کشور می باشد. شما عزیزان جهت دریافت مشاوره و راهنمایی خرید محصولات قفسه بندی می توانید با کارشناسان فروش شرکت تماس حاصل نمایید.

اطلاعات تماس :

شماره تماس: 37237149-051

تلفن مستقیم: 09126592314 - 09129200350

آدرس دفتر مرکزی: مشهد، نبش خیابان مطهری جنوبی 9

آدرس کارخانه: مشهد، کیلومتر 25 بزرگراه آسیایی، شهرک صنعتی فن آوری های برتر، کوشش 3