پروژه معدن مس تکنار

شرکت رادان صنعت شرق از جمله تولیدکنندگان برتر صنایع تولید و اجرای سیستم های قفسه بندی انبار در کشور می باشد. تجهیز انبار معدن مس تکنار یکی از پروژه های عظیم این مجموعه است که با سیستم های قفسه بندی انبارهای صنعتی و تولیدی پیاده سازی شده است.

قفسه بندی معدن مس تکنار

انبار مجموعه معدن مس تکنار در شهر کاشمر از استان خراسان رضوی قرار دارد. پروزه تجهیز این انبار به کمک قفسه بندی پانل راک در دو طبقه اجرا گردید. لازم به ذکر است امکان ساخت قفسه های پانل راک در طبقات بیشتر و با استفاده از پله وجود دارد. سیستم بارگذاری اجناس در این قفسه ها به صورت دستی طراحی شده است؛ اما در صورت نیاز می توان آن را برای بارگذاری توسط ماشین های بالابر اجرا نمود. هنگام تولید اجزای مورد استفاده در انبار معدن مس تکنار، از بهترین مواد اولیه استفاده شده است تا مقاومت بالایی در برابر وزن اجناس داشته باشند و سیستم از طول عمر قابل قبولی برخوردار باشد.

مجموعه رادان صنعت شرق ارائه دهنده انواع سیستم های قفسه بندی انبارهای صنعتی و تولیدی در سراسر کشور می باشد. شما عزیزان می توانید جهت دریافت مشاوره و راهنمایی خرید محصولات قفسه بندی با کارشناسان فروش شرکت تماس حاصل نمایید.

اطلاعات تماس :

شماره تماس: 37237149-051

تلفن مستقیم: 09126592314 - 09129200350

آدرس دفتر مرکزی: مشهد، نبش خیابان مطهری جنوبی 9

آدرس کارخانه: مشهد، کیلومتر 25 بزرگراه آسیایی، شهرک صنعتی فن آوری های برتر، کوشش 3