پروژه انبار آستان قدس رضوی

شرکت رادان صنعت شرق از جمله تولیدکنندگان برتر صنایع تولید و اجرای سیستم های قفسه بندی انبار در کشور می باشد. تجهیز انبار آستان قدس رضوی یکی از پروژه های عظیم این مجموعه است که در استان خراسان رضوی و شهر مشهد اجرا و پیاده سازی گردیده است.

قفسه بندی انبار آستان قدس رضوی

 

مجموعه آستان قدس رضوی شامل گستره وسیعی از سازمان ها است که در کنار یکدیگر به صورت یکپارچه فعالیت خود را ادامه می دهند. انبار این مجموعه با تجهیزات قفسه بندی خود سوله توسط گروه رادان صنعت شرق طراحی شده است. این سیستم به گونه ای اجرا می گردد تا ستون ها، علاوه بر تحمل وزن اجناس، قادر به حفظ تعادل و وزن دیوارها و سقف سوله نیز باشند. در واقع قفسه های خود سوله، همان سیستم پانل راک هستند که تقویت شده و توانایی نگهداری بار سقف و دیواره ها را دارند. هنگام تولید و اجرای اجزای مورد استفاده در انبار آستان قدس رضوی، از بهترین مواد اولیه استفاده شده است تا مقاومت بالایی در طول زمان داشته باشند و در نهایت طول عمر سیستم افزایش یابد.

مجموعه رادان صنعت شرق ارائه دهنده انواع سیستم های قفسه بندی انبارهای صنعتی و تولیدی در سراسر کشور می باشد. شما عزیزان جهت دریافت مشاوره و راهنمایی خرید محصولات قفسه بندی می توانید با کارشناسان فروش شرکت تماس حاصل نمایید.

اطلاعات تماس :

شماره تماس: 37237149-051

تلفن مستقیم: 09126592314 - 09129200350

آدرس دفتر مرکزی: مشهد، نبش خیابان مطهری جنوبی 9

آدرس کارخانه: مشهد، کیلومتر 25 بزرگراه آسیایی، شهرک صنعتی فن آوری های برتر، کوشش 3