قفسه بندی کتاب

همه ی ما به یک قفسه بزرگ و باشکوه نیاز داریم تا بتوانیم هر وقت کتابی لازم داشتیم از آن برداریم. پس حالا وقت آن فرا رسیده تا نیازهایمان را برطرف کنیم. شرکت رادان صنعت شرق با توجه به این نیاز مردم، سیستمی تحت عنوان قفسه بندی کتاب در اداره ثبت مالیکت به نام خود ثبت کرده است. در این بخش امکانات این قفسه بندی نوآورانه را با یکدیگر بررسی می کنیم:

قفسه بندی مخصوص کتاب در منزل

مشخصات قفسه بندی کتاب

جنس

 ورق فولاد مبارکه و رنگ پودری الکترواستاتیک

ابعاد

 

تحمل بار

طبقه: 10 تا 20 کیلوگرم

کاربرد

منازل، دفاتر و مدارس


کاربردها:

هر یک از ما برای نگهداری از وسایل دوست داشتنیمان آن ها را در قفسه ها و کمد ها قرار می دهیم تا مبادا آسیب ببینند. برای مثال کتاب هایتان را در نظر بگیرید. شما نیاز دارید آن ها را در مکانی مناسب قرار دهید تا در طول زمان به بهترین نحو نگهداری شوند. انتخاب مدل قفسه کتاب مدرن و شیک برای تزیین اطاق های پر رفت و آمد خانه مانند نشیمن مناسب کسانی است که دنیای کتاب ها را دوست دارند و اغلب در میان کتاب های مورد علاقه خود غرق می شوند. قفسه بندی کتاب رادان صنعت مناسب استفاده در منازل، مدارس، دفاتر و ... می باشد.

مزایای استفاده نسبت به روش های مشابه:

قفسه بندی مورد بحث متعلق به شرکت رادان صنعت بوده و در اداره ثبت مالیکت به نام این مجموعه ثبت گردیده است. این مدل قفسه بندی دارای تنوع در چیدمان کتاب است که با توجه به سلیقه مشتری پیاده سازی می شود. جهت نصب این قفسه کتاب راهنمایی در نظر گرفته شده است که مراحل نصب را به مشتریان می آموزد.

جنس اجزای تشکیل دهنده:

قطعات قفسه بندی کتاب از بهترین مواد اولیه تهیه شده اند تا مکانی امن برای کتاب های مورد علاقه شما فراهم آید. این مقاطع از ورق فولاد مبارکه با ضخامت 1.5 میلی متر طراحی و تولید می گردند. استفاده از رنگ پودری الکترو استاتیک سبب افزایش کیفیت و مقاومت این محصول شده است. رنگ نام برده در شرایط عالی با 220 درجه گرما در کوره پخت گردیده و کیفیت بالایی دارد.

شرکت رادان صنعت شرق یکی از تولیدکنندگان برتر در زمینه تجهیزات و قفسه بندی فروشگاهی می باشد. همکاران ما در بخش فروش مجموعه آماده ارائه خدمات و پاسخگویی جهت سفارش و یا دریافت مشاوره رایگان در رابطه با محصولات قفسه بندی انباری و فروشگاهی از جمله قفسه بندی کتاب به شما عزیزان می باشند.

اطلاعات تماس :

شماره تماس: 37237149-051

تلفن مستقیم: 09126592314 - 09129200350

آدرس دفتر مرکزی: مشهد، نبش خیابان مطهری جنوبی 9

آدرس کارخانه: مشهد، کیلومتر 25 بزرگراه آسیایی، شهرک صنعتی فن آوری های برتر، کوشش 3