قفسه بندی کمد خانگی و کتابخانه

هر فردی قطعا تمایل دارد از فضایی که در خانه در اختیار دارد نهایت استفاده را ببرد، برای مثال کتاب ها در محل خود مرتب باشند، یا لوازم تزئینی منزل در مکان مناسبی قرار گیرند، تا فضایی چشم نواز و آرامش بخش برای محل زندگی تدارک ببیند. اغلب این افراد خاطرات و علاقمندی هایی به خصوص خود را دارند و در پی گرد هم آوردن آن ها در فضایی زیبا و دلنشین هستند. استفاده از قفسه های زیبا و یا کمدهای طبقه بندی شده می تواند، شرایط مطلوب مورد نظر را برای این اشخاص فراهم آورند.

عاشقان کتاب، معمولا در طلب قفسه هایی زیبا و در عین حال مقاوم هستند تا کتاب های مورد علاقه خود را در فضایی چشم نواز و دلنشین قرار دهند. دسترسی راحت و بدون دردسر نیز از جمله معیارهای این افراد است. آن ها می خواهند در زمان احتیاج به سرعت کتاب مورد نظر را بیابند و به مطالعه آن بپردازند. پیاده سازی تمامی موارد ذکر شده برای داشتن کتابخانه ای دوست داشتنی، لازم است اما در کنار این موارد ایمنی کتابخانه نیز امری مهم محسوب می شود. کتاب ها اغلب وزن نسبتا سنگینی دارند و کنار هم قرار دادن آن ها، نیازمند قفسه هایی مقاوم است. سیسستم کمد کتاب ها باید قادر باشد وزن مجموعه ای از کتاب ها را تحمل نماید.

گاهی می بینیم افراد کتابخانه شخصیشان را با لوازم تزئینی همچون مجسمه های ظریف و شکننده و یا ماکت هایی کوچک شده از مکان های مورد علاقه خود زیباسازی می کنند. از این رو لازم است قفسه های کتابخانه به گونه ای طراحی گردد تا وسایل این چنین به راحتی در آن جانمایی شود. همان طور که بیان نمودیم قفسه بندی کمدهای خانگی، با توجه به سلیقه افراد متغییر است و هر شخصی با در نظر گرفتن نیازهای خود در پی شخصی سازی کتابخانه و قفسه بندی آن می باشد.

اغلب بخشی از فضای خانه ها به کتابخانه تعلق می گیرد و به عبارت دیگر کتابخانه جزئی از دکوراسیون منزل به شمار می آید. از این رو زیبایی کتابخانه ها نیز نکته ای مورد توجه است. افراد تمایل دارند مکانی که به چیدمان کتاب هایشان اختصاص می دهند، زیبا و در عین حال مطابق با دیگر اجزاء دکوربندی منزلشان باشد. این مسئله نیاز به کتابخانه هایی با قابلیت شخصی سازی را افزایش می دهد.

طراحان مجموعه رادان صنعت شرق تلاش می کنند با ارائه محصولات متنوع و زیبا، به نیازهای مشتریان گرامی خود پاسخ دهند. شما عزیزان می توانید قفسه بندی کمد خانگی و کتابخانه تولید شده توسط این گروه را در این صفحه مشاهده نمایید.

انواع قفسه بندی کمد خانگی و کتابخانه

اطلاعات تماس :

شماره تماس: 37237149-051

تلفن مستقیم: 09126592314 - 09129200350

آدرس دفتر مرکزی: مشهد، نبش خیابان مطهری جنوبی 9

آدرس کارخانه: مشهد، کیلومتر 25 بزرگراه آسیایی، شهرک صنعتی فن آوری های برتر، کوشش 3