پالت و باکس پالت

پالت و باکس پالت نوعی وسیله فلزی هستند که برای حمل و نقل راحت تر و یا انبار کردن کالاها مورد استفاده قرار می گیرند. شرکت رادان صنعت شرق تولیدکننده انواع پالت و باکس پالت در سراسر کشور می باشد.

پالت و باکس پالت

مشخصات پالت-باکس پالت

جنس

ورق، پروفیل، فنس و رنگ پودری الکترواستاتیک

ابعاد

طول: 100، 120 و 150 سانتیمتر

عرض: 70، 100، 120 و 150 سانتیمتر

ارتفاع: 100 و 120 سانتیمتر

تحمل بار

500، 1000 و 2000 کیلوگرم

کاربرد

انبارهای صنعتی و تولیدی


کاربردها:

پالت ها به دو صورت پالت تخت و باکس پالت طراحی می گردند که معمولا به منظور حمل و جابجایی کالاها، محصولات و قطعات مختلف به مکان های بسیار دور و علاوه بر آن به جهت چیدمان کالاها در قفسه های انبار به کار گرفته می شود. استفاده از باکس پالت امکان ذخیره سازی حجم بیشتری از کالاها را درون انبار فراهم می آورد و با منظم نمودن انبار، موجب بهینه سازی فضا می شود.

باکس پالت ها به علت داشتن دیواره مقاوم، می توانند در حمل کالاهای کوچک و با تعداد زیاد انتخابی مناسب باشند. زیرا سلامت فیزیکی محصولات در اثر جابجایی توسط باکس ها افزایش می یابد.

مزایای استفاده نسبت به روش های مشابه:

- نگهداری کالاها به صورت منظم و ایمن

- افزایش سرعت حین گذاشت و برداشت محصولات در انبار

- فراهم آوردن امکان استفاده از جک پالت، لیفتراک و ریچتراک

- محافظت از محیط زیست در مقایسه با باکس پالت های چوبی و پلاستیکی

- استقامت و مقاومت بیشتر نسبت به باکس پالت های پلاستیکی و چوبی

- مقاومت بالا در مقابل نوسانات دمایی و در شرایط آب و هوایی مختلف

جنس اجزای تشکیل دهنده:

پالت و باکس پالت ها از فلز آهن ساخته شده اند تا در جابجایی انواع کالاهای صنعتی و خوراکی استقامت کافی داشته باشند. پوشش رنگ پالت تخت و باکس پالت فلزی از رنگ کوره ای الکترو استاتیک می باشد. این رنگ مقاومت بالایی در برابر زنگ زدگی دارد و در اثر حمل کالاهای سنگین و ضربه آسیب کمتری می بیند.

اجزای تشکیل دهنده:

پالت های تخت از کنار هم قرار گرفتن پروفیل های آهنی ساخته می شوند و اغلب دارای پایه های کوتاهی جهت افزایش پایداری حین قرار گرفتن روی زمین و یا روی دیگر پالت ها در انبار می باشد.

باکس پالت های فلزی نیز علاوه بر صفحه زیرین و کفشک های قرارگیری روی زمین، دارای دیواره هستند تا از ریزش و سقوط کالاها جلوگیری نمایند.

میزان تحمل بار:

پالت ها و باکس پالت ها به دلیل استفاده از فلز آهن در ساخت خود، مقاومت قابل ملاحظه ای در برابر وزن کالاها دارند. ضمن اینکه مشتریان می توانند بر اساس نیاز خود هنگام سفارش پالت و باکس پالت، میزان مقاومت آن ها را تعیین نمایند.

ابعاد و مساحت مورد نیاز:

پالت های تخت معمولا به صورت مربع و مستطیل تولید می شوند و اندازه آن ها طبق نیاز مشتری مشخص می شود. باکس پالت ها نیز در دو شکل مکعب مربع و مکعب مستطیل ساخته می شوند و اندازه و ابعاد آن ها نیز با توجه به درخواست مشتری انتخاب می شود. به عبارت دیگر پالت ها و باکس پالت ها قابلیت اجرا در سایزها و ابعاد مختلف را دارا می باشند.

موارد ایمنی:

باکس پالت ها دارای دیواره هایی هستند که به جهت افزایش استقامت، ساخت  آن ها به شکل شبکه ای از مفتول های آهنی انجام می شود. همچنین پروفیل به کار رفته جهت چهار ستون اصلی باکس پالت ها می بایست از ضخامت و ابعاد استاندارد تهیه شده باشد تا قادر به تحمل فشار ناشی از قرارگرفتن پالت های بالایی باشد.

شرکت رادان صنعت شرق یکی از تولیدکنندگان برتر در زمینه قفسه بندی انبارهای صنعتی و تولیدی می باشد. همکاران ما در بخش فروش مجموعه آماده ارائه خدمات و پاسخگویی جهت سفارش و یا دریافت مشاوره رایگان در رابطه با محصولات قفسه بندی انباری و فروشگاهی از جمله پالت-باکس پالت به شما عزیزان می باشند.

گالری تصاویر پالت-باکس پالت

اطلاعات تماس :

شماره تماس: 37237149-051

تلفن مستقیم: 09126592314 - 09129200350

آدرس دفتر مرکزی: مشهد، نبش خیابان مطهری جنوبی 9

آدرس کارخانه: مشهد، کیلومتر 25 بزرگراه آسیایی، شهرک صنعتی فن آوری های برتر، کوشش 3