قفسه بندی انبارهای صنعتی و تولیدی

چیدمان در انبارهای صنعتی و تولیدی مهمترین عامل در افزایش سرعت و راندمان تولید خواهد بود، اما در عین حال نظم و چیدمان باید همراه با ایمنی کافی باشد تا محیطی مطلوب جهت نگهداری کالاها فراهم آید. از این رو هنگام خرید قفسه انبار لازم است موارد ذیل را در نظر داشته باشید:

اغلب انبارهای صنعتی فضایی محدود جهت ذخیره سازی کالاهای تولید شده دارند و نیاز است این مکان به بهترین حالت ممکن قفسه بندی شود تا فضایی بهینه برای چیدمان کالاها داشته باشند. به عبارت دیگر استفاده بهینه از فضای موجود یکی از اصول مهم در سیستم انبارداری است و باید تمهیدات لازم برای ایجاد چنین شرایطی صورت پذیرد. این امر سبب می شود مدیران تولیدی ها و انبارداران به استفاده از سیستم قفسه بندی بهینه و کاربردی روی آورند. آن ها تلاش می کنند مجموعه ای مورد اعتماد و متخصص در حوزه طراحی سیستم قفسه بندی انبار انتخاب نمایند تا بهترین نتیجه را در انبار کردن محصولات به دست آورند.

علاوه بر بهینه سازی فضا و استفاده صحیح از تمامی امکانات موجود در انبار، باید شرایطی فراهم آورد تا امکان دسترسی به تمام کالاها به آسانی صورت پذیرد. یک انبار بهینه، ویژگی های متعددی دارد که گذاشت و برداشت کالاها بر روی قفسه ها از جمله معیارهای مهم آن است. فضای میان راهروها، فاصله طبقات و ارتفاع آن ها، مواردی است که در راه اندازی انبار مورد توجه طراحان سیستم قرار می گیرد تا سرعت جانمایی اجناس مورد قبول واقع شود. انبارها بخش حیاتی یک مجموعه تولیدی هستند و راندمان بالای آن ها، احتمال موفقیت و سوددهی بیشتر مجموعه را در پی خواهد داشت.

تمامی شرایط ذکر شده در بالا زمانی کارایی درستی خواهند داشت که محیط انبار ایمن و مقاوم باشد. هنگام راه اندازی یک انبار صنعتی، توجه به امنیت محیط نیز بسیار حائز اهمیت است. زیرا انبارهای غیر ایمن محتمل خطرات زیادی برای سلامت فیزیکی محصولات است و مهم تر از آن ممکن است جان کارکنان و انبارداران را نیز در معرض خطر قرار دهد. قفسه بندی انبارهای صنعتی و یا تولیدی باید با رعایت تمامی اصول و شرایط ایمنی و استاندارد انجام شود و کوچکترین بی توجهی به این مسئله موجب به بار آوردن آسیب های جبران ناپذیری می گردد. سیستم مورد استفاده جهت ذخیره سازی باید بر اساس خصوصیات و ویژگی کالاهای مورد انبارش طراحی گردد. قفسه ها باید توان تحمل بار کالا را داشته باشند و در صورت نیاز قادر باشند کالاها را در زمان های طولانی به خوبی نگهداری کنند. در کنار همه این موارد هزینه ای که بابت سیستم های قفسه بندی انبار پرداخت می شود، معیاری مهم در نظر صاحبان انبارها است و آن ها در پی سیستم های قفسه بندی انبار با قیمت مناسب هستند. 

شرکت رادان صنعت شرق دارای سابقه طولانی در امر تولید و راه اندازی سیستم قفسه بندی انبارهای صنعتی و تولیدی می باشد و با گرد هم آوردن گروهی از متخصصان این حوزه، محصولاتی با کیفیت و بهینه به مشتریان خود عرضه می دارد. 

 

مشاهده لیست قیمت قفسه بندی انبار

اطلاعات تماس :

شماره تماس: 37237149-051

تلفن مستقیم: 09126592314 - 09129200350

آدرس دفتر مرکزی: مشهد، نبش خیابان مطهری جنوبی 9

آدرس کارخانه: مشهد، کیلومتر 25 بزرگراه آسیایی، شهرک صنعتی فن آوری های برتر، کوشش 3