کالسکه خرید فروشگاهی

سیستم خرید از فروشگاه ها و هایپرمارکت های بزرگ به گونه ای طراحی شده که برای خرید اقلام مورد نظر لازم است میان قفسه های متعدد حرکت نمود. از این رو ناچارا مشتریان کالاهای مورد نظرشان را در فضای فروشگاه با خود حمل می کنند. کالسکه های خرید فروشگاهی به مشتریان کمک می کند تا اجناس را درون آن قرار داده و از حمل آن ها راحت شوند. مجموعه رادان صنعت شرق متخصص در امر طراحی و تولید انواع تجهیزات و ملزومات فروشگاهی اعم از کالسکه خرید فروشگاهی می باشد.

کالسکه خرید فروشگاهی

مشخصات کالسکه خرید فروشگاهی

جنس

مفتول روکش شده مسوار و پلاستیک

حجم

60، 80، 120، 180 و 210 لیتر

کاربرد

فروشگاه ها و هایپر مارکت ها


کاربردها:

استفاده از کالسکه خرید فروشگاهی در هایپر مارکت ها و فروشگاه های بزرگ امری ضروری و غیر قابل اجتناب جهت حمل کالا و خریدها توسط مشتریان است. عدم استفاده از این ابزار در فروشگاه ها موجب نارضایتی مشتریان شده و راحتی را از آن ها سلب می نماید. این مسئله می تواند تاثیر منفی در نگاه مشتریان نسبت به فروشگاه شما ایجاد کند.

مزایای استفاده نسبت به روش های مشابه:

شرکت رادان صنعت شرق تلاش می کند محصولاتی با کیفیت و مطابق با اصول استاندارد بین المللی طراحی و به بازار عرضه نماید. کالسکه های خرید فروشگاهی این مجموعه دارای طراحی مدرن بوده و قابلیت حمل کودکان در آن ها تعبیه شده است. به همین دلیل مشتریان فروشگاه دغدغه ای بابت فرزندان خود نداشته و با فراغ بال به گشت و گذار میان قفسه های آکنده از محصولات و اجناس شما می پردازند. طراحی این ترولی ها به گونه‌ای است که به صورت لانه‌ای پشت سر هم قفل می شوند و فضای نسبتا کمی از ورودی فروشگاه را در بر می گیرند. این شیوه‌ی طراحی باعث صرفه جویی در فضای ذخیره سازی کالسکه ها شده و سهولت در فرآیند جابجایی را فراهم می سازد.

چرخ دستی خرید یا ترولی ها در ایران اغلب با چهار چرخ تولید می شوند که در سنجش و تعیین مقاومت آن ها، معیارهایی همچون کیفیت چرخ ها، بی صدا بودن در هنگام حرکت، تعادل و حرکت روان مهم و تاثیر گذار است. در کالسکه های خرید تولیدی شرکت رادان صنعت چرخ های دو بلیرینگ خارجی و با کیفیت استفاده می شود.

جنس اجزای تشکیل دهنده:

کالسکه های خرید شرکت رادان صنعت شرق از مفتول روکش شده مسوار و قطعات پلاستیکی درجه یک با بهترین کیفیت آبکاری و آب گالوانیزه به بازار عرضه می شود. از این رو مقاومت این کالسکه ها بالا بوده و قادرند محصولات سنگین وزن را به راحتی حمل نمایند. همچنین چرخ های دو بلیرینگ خارجی و با کیفیت در طراحی آن ها به کار گرفته شده است تا حرکت روان و راحت کالسکه را فراهم آورند.

اجزای تشکیل دهنده:

- سبد قرارگیری کالاها

- چرخ های حرکت

- استند قرارگیری کودکان

- دسته نگهدارنده و کنترل کننده مسیر حرکت

ابعاد و مساحت مورد نیاز:

همانطور که پیش تر ذکر کردیم کالسکه ها به صورت لانه ای پشت سر یک دیگر قرار می گیرند از این رو جهت نگهداری آن ها در فروشگاه فضای کمی مورد نیاز است.

شرکت رادان صنعت کالسکه های خرید خود را در سایز های 60، 80، 120، 180 و 210 لیتری عرضه می کند.

شرکت رادان صنعت شرق یکی از تولیدکنندگان برتر در زمینه تجهیزات و ملزومات فروشگاهی می باشد. بنابراین اگر نیازمند کالسکه و یا چرخ دستی فروشگاهی هستید، برای آگاهی از قیمت و سفارش آن در سایزها و رنگ های دلخواه هم اکنون با همکاران ما در بخش فروش مجموعه تماس بگیرید.

اطلاعات تماس :

شماره تماس: 37237149-051

تلفن مستقیم: 09126592314 - 09129200350

آدرس دفتر مرکزی: مشهد، نبش خیابان مطهری جنوبی 9

آدرس کارخانه: مشهد، کیلومتر 25 بزرگراه آسیایی، شهرک صنعتی فن آوری های برتر، کوشش 3