سبد حراجی

اغلب فروشگاه ها پس از مدتی کالاهای خود را به دلایل مختلفی حراج می کنند. از این رو سازندگان تجهیزات فروشگاهی سبدهای حراجی را طراحی نمودند تا دسترسی مشتریان به اجناس حراج شده راحت صورت پذیرد. در این بخش قصد معرفی یکی دیگر از محصولات شرکت رادان صنعت شرق موسوم به سبد حراجی را داریم.

سبد های حراجی تهیه شده از مفتول

مشخصات سبد حراجی

جنس

مفتول مسوار

ابعاد

ارتفاع: 90 سانتیمتر

عرض: 60، 80 و 100 سانتیمتر

طول: 60، 80 و 100 سانتیمتر

تحمل بار

طبقه: 100 کیلوگرم

کاربرد

فروشگاه ها، هایپرمارکت ها  و نمایشگاه ها


کاربردها:

سبد حراجی محل نمایش محصولات حراج شده و یا اقلام کوچکی است که قابلیت قرار گرفتن درون طبقات و رگال ندارند. فروشگاه ها و هایپرمارکت ها از جمله اصلی ترین مکان های استفاده کننده از سبد حراجی هستند.

مزایای استفاده نسبت به روش های مشابه:

- سبد های حراجی در ابعاد و سایزهای مختلف بر حسب نیاز و درخواست مشتری طراحی می گردد.

- سبد حراجی امکان تغییر عمق دارد و بنا بر حجم محصولات می توان عمق سبد را تنظیم نمود تا تمامی اقلام به راحتی در دسترس مشتریان قرار بگیرد.

- شکل ظاهری سبد حراجی به صورت مکعب طراحی می شود. 

- سبد حراج در دو مدل ثابت و چرخ دار تولید می گردد تا مشتریان بتوانند با توجه به نیاز خود سبد حراج را انتخاب نمایند. 

- سبد حراجی قابلیت تاشو دارد و در زمان عدم استفاده می توان آن را جمع نمود تا فضای تحت اختیار فروشگاه بهینه گردد. 

جنس اجزای تشکیل دهنده:

سبد حراجی ساخت شرکت رادان صنعت شرق تهیه شده از مواد اولیه مطلوب بوده و بدنه ای مقاوم در شرایط آب و هوایی گوناگون دارد. این سبد از مفتول مسوار درجه یک با بهترین آبکاری تولید گردیده است. مرغوبیت مفتول مورد استفاده در ساخت این محصول ضامن طول عمر آن در جابجایی های مکرر محصولات توسط مشتریان خواهد بود.

اجزای تشکیل دهنده:

سبد حراجی دارای محفظه اصلی و پایه می باشد. محفظه با استفاده از چینش مفتولی طراحی شده و محل قرار گرفتن اجناس می باشد. در صورتی که سبد قابلیت تغییر سایز داشته باشد، کفی محفظه متحرک بوده و جابجا می شود. جهت نگهداری سبد در ارتفاعی بالاتر از سطح زمین، زیر محفظه پایه به کار رفته است.

شرکت رادان صنعت شرق یکی از تولیدکنندگان برتر در زمینه ملزومات فروشگاهی همچون سبد ها و کالسکه های خرید می باشد. همکاران ما در بخش فروش مجموعه آماده ارائه خدمات و پاسخگویی جهت سفارش و یا دریافت مشاوره رایگان در رابطه با محصولات قفسه بندی انباری و فروشگاهی از جمله سبد حراجی به شما عزیزان می باشند.

اطلاعات تماس :

شماره تماس: 37237149-051

تلفن مستقیم: 09126592314 - 09129200350

آدرس دفتر مرکزی: مشهد، نبش خیابان مطهری جنوبی 9

آدرس کارخانه: مشهد، کیلومتر 25 بزرگراه آسیایی، شهرک صنعتی فن آوری های برتر، کوشش 3