میز صندوق دوبل مدل I

مراکز خرید و هایپرمارکت ها با هدف ارائه خدمات سریع و کارآمد به مشترین فعالیت می کنند. از این جهت بهره گرفتن از ملزومات فروشگاهی در هر هایپرمارکتی لازم و ضروری به نظر می رسد. میز صندوق از جمله ملزومات پراهمیت در فروشگاه ها است که نام دیگر آن میزهای فروشگاهی Check-Out می باشد. در این بخش قصد معرفی یکی از محصولات پر فروش شرکت رادان صنعت با نام میز صندوق دوبل مدل I (دوبل خطی) را داریم:

میز صندوق فروشگاهی مدل دوبل I

مشخصات میز صندوق دوبل مدل I

جنس

ورق گالوانیزه، ورق استیل، مواد PVC، ورق MDF و رنگ پودری الکترواستاتیک

اجزا

نوار نقاله، موتور Drum، چشم الکترونیک، بارکد خوان، اسکنر، استند مانیتور، راه بند، کشو پول، کمد لوازم و سبد نگهداری کیسه های پلاستیکی

ابعاد

طول: 4.20 متر

عرض: 1.25 متر

کاربرد

فروشگاه ها و هایپر مارکت ها


کاربردها:

در فروشگاه های بزرگ جهت تکمیل فرآیند خرید، نزدیک درب های خروجی صندوق داران حضور دارند تا مشتری هزینه اجناس مورد نظرش را پرداخت نماید. این صندوق داران اغلب پشت پیشخوان هایی قرار می گیرند تا روند خرید آسان و به سرعت انجام شود. پیشخوان های مورد بحث، همان میزهای صندوق هستند که در طرح های مختلفی تولید می گردند. شرکت رادان صنعت شرق میزهای صندوق دوبل را بر حسب شکل ظاهری و امکانات جانبی در مدل های متعددی عرضه می کند. این مدل ها شامل میز دوبل مدل H، مدل V، میز چک اوت طرح U و در نهایت مدل I می باشد. 

مزایای استفاده نسبت به روش های مشابه:

میزهای صندوق تولید شده در مجموعه رادان صنعت شرق بر طبق استانداردهای روز اروپا و با بهترین مواد اولیه طراحی می گردند. کارکنان این شرکت تمام تلاش خود را به کار بسته اند تا کیفیت و زیبایی را در ملزومات فروشگاهی از جمله میزهای صندوق فراهم آورند.

میز صندوق دوبل مدل I ویژگی های مخصوص به خود را دارد که از جمله آن ها می توان موارد ذیل را عنوان نمود:

1. در صورت نیاز مشتری می توان مانیتور و یا تاچ، اسکنر و بارکدخوان بر روی میز نصب نمود.

2. میز دارای کشوی قفل دار مخصوص فروشنده است.

3. محل مخصوص به جهت قرار گرفتن صندوق فروش در نظر گرفته شده است.

4. دارای دو مدل نوار نقاله اتوماتیک و پدالی می باشد.

5. می توان از چشم الکترونیکی جهت توقف اتوماتیک نوار نقاله استفاده نمود.

6. دارای موتور Drum، جهت حرکت نوار نقاله

7. استفاده از بارکدخوان های شطرنجی به جای مدل های خطی جهت تسریع در خواندن بارکد کالاها

8. امکان نصب راه بندی با علامت ایست بر اساس درخواست مشتری

جنس اجزای تشکیل دهنده:

میز صندوق های تولید شده در شرکت رادان صنعت شرق دارای بدنه ای از جنس ورق گالوانیزه می باشند که با رنگ پودری الکترواستاتیک، رنگ آمیزی شده است. از این رو در شرایط آب و هوایی مختلف مقاوم هستند. همچنین کف نوار نقاله (ریل) از استیل، اطراف آن مواد pvc و صفحه تعبیه شده برای قرار گیری Pos از MDF تهیه شده است.

اجزای تشکیل دهنده:

- نوار نقاله و یا ریل متحرک میزها جهت قرار دادن کالای خریداری شده توسط مشتری، برای دریافت صورت حساب خرید طراحی شده است.

- این میز صندوق دارای موتور برای حرکت اتوماتیک نوار نقاله است. موتور استفاده شده در میزهای ساخت رادان صنعت شرق از نوع Drum هستند.

- چشم الکترونیکی برای توقف حرکت نوار نقاله به کار می رود.

- ورود نام کالاها و یا کد آن ها به صورت دستی زمان زیادی از اپراتور می گیرد و احتمال خطا در این روش بالا است. بارکدخوان و یا اسکنر سرعت و دقت ورود نام کالاها به سیستم را افزایش می دهد.

- نگهدارنده مانیتور، محل قرار دادن مانتیور به جهت ممانعت از افتادن و آسیب دیدن آن

- کشو پول در دو طرح قفل دار و اتوماتیک، مکانی امن برای نگهداری وجه نقد دریافت شده از مشتری

- کمد مخصوص اپراتور که جهت نگهداری وسایل شخصی صندوق دار مورد استفاده قرار می گیرد.

- سبد نگهداری کیسه های پلاستیکی

- راه بند

روش نصب و استفاده:

میز چک اوت دوبل مدل I به صورت متحرک طراحی شده است. در این مدل نوار نقاله ای به روی میز قرار می گیرد که از طریق موتور Drum حرکت می کند. وظیفه این نوار متحرک جایجایی کالاهای انتخاب شده توسط مشتری، به سوی اپراتور صندوق می باشد.

ابعاد و مساحت مورد نیاز:

نحوه قرارگیری میز صندوق در محیط فروشگاه بر مقدار فضای مورد نیاز تاثیرگذار است و بنا به مدل میزهای تکی و یا دوبل این فضا متغییر خواهد بود. در کنار این ها لازم است جهت حرکت مشتریان راهرویی در نظر گرفت. طول میزهای صندوق متفاوت بوده و در طول 4.20 متر تولید می گردند. در نهایت باید به ازای هر اپراتور فضایی در حدود 100 سانتی متر همانند راهرو در نظر گرفته شود تا هنگام جابجایی، اپراتورها دچار مشکل نگردند.

شرکت رادان صنعت شرق یکی از تولیدکنندگان برتر در زمینه تجهیزات و ملزومات فروشگاهی می باشد. همکاران ما در بخش فروش مجموعه آماده ارائه خدمات و پاسخگویی جهت سفارش و یا دریافت مشاوره رایگان در رابطه با ملزومات فروشگاهی از جمله میز صندوق دوبل مدل I به شما عزیزان می باشند.

گالری تصاویر میز صندوق دوبل مدل I

اطلاعات تماس :

شماره تماس: 37237149-051

تلفن مستقیم: 09126592314 - 09129200350

آدرس دفتر مرکزی: مشهد، نبش خیابان مطهری جنوبی 9

آدرس کارخانه: مشهد، کیلومتر 25 بزرگراه آسیایی، شهرک صنعتی فن آوری های برتر، کوشش 3