میز صندوق دوبل مدل U

صاحبان فروشگاه ها و مراکز خرید در پی خدمات رسانی بهینه و کارآمد به مشتریان خود می کوشند از تمامی امکانات مورد نیاز بهره بگیرند. از این رو هنگام راه اندازی فروشگاه خود اقدام به تهیه سیستم های قفسه بندی و ملزومات فروشگاهی می نمایند. شرکت رادان صنعت شرق در زمینه تجهیزات و ملزومات فروشگاهی، محصولات متنوعی از جمله انواع میز صندوق دارد. در این صفحه به معرفی میز صندوق (Check-out) دوبل مدل U می پردازیم.

میز صندوق فروشگاهی مدل دوبل U

مشخصات میز صندوق دوبل مدل U

جنس

ورق گالوانیزه، ورق استیل، مواد PVC، ورق MDF و رنگ پودری الکترواستاتیک

اجزا

نوار نقاله، موتور Drum، چشم الکترونیک، بارکد خوان، اسکنر، استند مانیتور، راه بند، کشو پول، کمد لوازم و سبد نگهداری کیسه های پلاستیکی

ابعاد

طول: 2.80، 3 و 3.20 متر

عرض: 2.50 متر

کاربرد

فروشگاه ها و هایپر مارکت ها


کاربردها:

صندوق داران معمولا بیشترین ترافیک کاری را در فروشگاه ها پردازش می کنند. اپراتورهای صندوق باید با دقت و سرعت کالاهای مورد نظر مشتریان را محاسبه نموده و هزینه خرید آن ها را دریافت نمایند. به کار گرفتن تجهیزات مناسب می تواند در سرعت بخشی به عملکرد آن ها کمک نموده و راندمان فروش را بالا ببرد. میز صندوق یکی از این تجهیزات ضروری است که شرکت رادان صنعت انواع مختلفی از آن را طراحی و عرضه می نماید. این میزها بنا به امکانات جانبی خود در سه مدل تک، اکسپرس و دوبل تولید می شوند. همچنین هر یک از این دسته با توجه به شکل ظاهری طرح های مختلفی دارند. میزهای صندوق دوبل این مجموعه شامل مدل H، طرح V، میز چک اوت I و در پایان مدل U می باشد. 

مزایای استفاده نسبت به روش های مشابه:

مجموعه رادان صنعت همواره می کوشد تجهیزاتی حرفه ای و با کیفیت در اختیار مشتریان خود قرار دهد. میزهای صندوق تولید شده در این شرکت در کنار بهره گیری از مواد اولیه با کیفیت، در نهایت زیبایی و ظرافت طراحی می شوند.

میز صندوق دوبل مدل U ویژگی های مخصوص به خود را دارد که از جمله آن ها می توان موارد ذیل را عنوان نمود:

1. در صورت نیاز مشتری می توان مانیتور و یا تاچ، اسکنر و بارکدخوان بر روی میز نصب نمود.

2. میز دارای کشوی قفل دار مخصوص فروشنده است.

3. محل مخصوص به جهت قرار گرفتن صندوق فروش در نظر گرفته شده است.

4. دارای دو مدل نوار نقاله اتوماتیک و پدالی می باشد.

5. می توان از چشم الکترونیکی جهت توقف اتوماتیک نوار نقاله استفاده نمود.

6. دارای موتور Drum، جهت حرکت نوار نقاله

7. استفاده از بارکدخوان های شطرنجی به جای مدل های خطی جهت تسریع در خواندن بارکد کالاها

8. امکان نصب راه بندی با علامت ایست بر اساس درخواست مشتری

جنس اجزای تشکیل دهنده:

میز چک اوت ساخت شرکت رادان صنعت شرق، دارای بدنه ای از جنس ورق گالوانیزه می باشد تا در شرایط محیطی و آب و هوایی مختلف دوام عمر کافی داشته باشد. این میز با رنگ پودری الکترواستاتیک در کوره هایی با دمای 220 درجه سانتی گراد پخت می گردد تا زیبایی و درخشش خود را حفظ نماید. نوار نقاله به کار رفته در آن از استیل و اطرافش توسط مواد pvc ساخته شده است. محل قرارگیری Pos هم با استفاده از ورق MDF تولید شده است.

اجزای تشکیل دهنده:

- نوار نقاله و یا ریل متحرک میزها محل قرار دادن کالای خریداری شده توسط مشتری، برای دریافت صورت حساب خرید می باشد.

- موتور برای حرکت اتوماتیک نوار نقاله به کار می رود. موتور استفاده شده در میزهای ساخت رادان صنعت شرق از نوع Drum هستند.

- چشم الکترونیکی برای توقف حرکت نوار نقاله (ریل) به کار می رود.

- ورود نام کالاها و یا کد آن ها به صورت دستی زمان زیادی از اپراتور می گیرد و احتمال خطا در این روش بالا است. بارکدخوان و یا اسکنر سرعت و دقت ورود نام کالاها به سیستم را افزایش می دهد.

- نگهدارنده مانیتور، محل قرار دادن مانتیور به جهت ممانعت از افتادن و آسیب دیدن آن

- کشو پول در دو طرح قفل دار و اتوماتیک، مکانی امن برای نگهداری وجه نقد دریافت شده از مشتری

- کمد مخصوص اپراتور که جهت نگهداری وسایل شخصی صندوق دار مورد استفاده قرار می گیرد.

- سبد نگهداری کیسه های پلاستیکی

- راه بند

روش نصب و استفاده:

میز چک اوت دوبل مدل U به نحوی طراحی شده که نوار نقاله متحرکی روی آن قرار می گیرد. حرکت این نوار نقاله به کمک موتور Drum تامین می گردد. وظیفه نوار نقاله جا به جایی کالاهای انتخاب شده توسط مشتری، به سوی اپراتور صندوق می باشد؛ تا مراحل محاسبه صورت حساب با سرعت بیشتری صورت پذیرد.

ابعاد و مساحت مورد نیاز:

میزهای صندوق انواع مختلفی دارند و هر یک با توجه به ظاهر فیزیکی بخشی از فضای فروشگاه را به خود اختصاص می دهد. در نظر داشته باشید به ازای هر دو میز راهرویی به جهت حرکت مشتری و همچنین محیطی حدودا 100 سانتیمتری به ازای هر اپراتور مورد نیاز است. طول میزهای صندوق متفاوت بوده و در سایزهای 2.80، 3 و 3.20 متر تولید می گردند. مشتریان می توانند بر حسب نیاز خود و فضای تحت اختیار میز صندوق با اندازه های مناسب را سفارش دهند.

شرکت رادان صنعت شرق یکی از تولیدکنندگان برتر در زمینه تجهیزات و ملزومات فروشگاهی می باشد. همکاران ما در بخش فروش مجموعه آماده ارائه خدمات و پاسخگویی جهت سفارش و یا دریافت مشاوره رایگان در رابطه با ملزومات فروشگاهی از جمله میز صندوق دوبل مدل U به شما عزیزان می باشند.

اطلاعات تماس :

شماره تماس: 37237149-051

تلفن مستقیم: 09126592314 - 09129200350

آدرس دفتر مرکزی: مشهد، نبش خیابان مطهری جنوبی 9

آدرس کارخانه: مشهد، کیلومتر 25 بزرگراه آسیایی، شهرک صنعتی فن آوری های برتر، کوشش 3