میز صندوق دوبل مدل V

هر مجموعه جهت افزایش سرعت عمل و راندمان کاری خود نیازمند استفاده از تجهیزات مناسب و کاربردی می باشد. فروشگاه ها و هایپرمارکت ها نیز جهت بهبود عملکرد خود لازم است از تجهیزات فروشگاهی بهره بگیرند، تا سرعت خدمات رسانی به مشتریانشان را افزایش دهند. شرکت رادان صنعت شرق در زمینه تجهیزات و ملزومات فروشگاهی، محصولات متنوعی از جمله انواع میز صندوق دارد. در این صفحه به معرفی میز صندوق (Check-out) دوبل مدل V می پردازیم.

میز صندوق فروشگاهی مدل دوبل V

مشخصات میز صندوق دوبل مدل V

جنس

ورق گالوانیزه، ورق استیل، مواد PVC، ورق MDF و رنگ پودری الکترواستاتیک

اجزا

نوار نقاله، موتور Drum، چشم الکترونیک، بارکد خوان، اسکنر، استند مانیتور، راه بند، کشو پول، کمد لوازم و سبد نگهداری کیسه های پلاستیکی

ابعاد

طول: 2.50، 2.80 و 3 متر

عرض: 2.40 متر

کاربرد

فروشگاه ها و هایپر مارکت ها


کاربردها:

بخش صندوق مهمترین قسمت در فروشگاه ها به شمار می آید و بیشترین ترافیک کاری را تجربه می کند. اپراتورهای صندوق باید با دقت و سرعت کالاهای مورد نظر مشتریان را محاسبه نموده و هزینه خرید آن ها را دریافت نمایند. میز صندوق با ارائه امکانات متعدد به صندوق داران کمک می کند، سرعت خود را افزایش داده و با نهایت دقت به مشتریان خدمات ارائه دهند. شرکت رادان صنعت شرق میزهای صندوق دوبل را بر اساس شکل ظاهری و امکانات جانبی در مدل های متعددی عرضه می کند. این مدل ها شامل میز دوبل مدل H، مدل I، میز چک اوت طرح U و در نهایت مدل V می باشد. 

مزایای استفاده نسبت به روش های مشابه:

مجموعه رادان صنعت همواره می کوشد تجهیزاتی حرفه ای و با کیفیت در اختیار مشتریان خود قرار دهد. میزهای صندوق تولید شده در این شرکت در کنار بهره گیری از مواد اولیه با کیفیت، در نهایت زیبایی و ظرافت طراحی می شوند.

میز صندوق دوبل مدل V ویژگی های مخصوص به خود را دارد که از جمله آن ها می توان موارد ذیل را عنوان نمود:

1. در صورت نیاز مشتری می توان مانیتور و یا تاچ، اسکنر و بارکدخوان بر روی میز نصب نمود.

2. میز دارای کشوی قفل دار مخصوص فروشنده است.

3. محل مخصوص به جهت قرار گرفتن صندوق فروش در نظر گرفته شده است.

4. دارای دو مدل نوار نقاله اتوماتیک و پدالی می باشد.

5. می توان از چشم الکترونیکی جهت توقف اتوماتیک نوار نقاله استفاده نمود.

6. دارای موتور Drum، جهت حرکت نوار نقاله

7. استفاده از بارکدخوان های شطرنجی به جای مدل های خطی جهت تسریع در خواندن بارکد کالاها

8. امکان نصب راه بندی با علامت ایست بر اساس درخواست مشتری

جنس اجزای تشکیل دهنده:

میز چک اوت ساخت شرکت رادان صنعت شرق، دارای بدنه ای از جنس ورق گالوانیزه می باشد تا در شرایط محیطی و آب و هوایی مختلف دوام عمر کافی داشته باشد. این میز با رنگ پودری الکترواستاتیک در کوره هایی با دمای 220 درجه سانتی گراد پخت می گردد تا زیبایی و درخشش خود را حفظ نماید. نوار نقاله به کار رفته در آن از استیل و اطرافش توسط مواد pvc ساخته شده است. محل قرارگیری Pos هم با استفاده از ورق MDF تولید شده است.

اجزای تشکیل دهنده:

- نوار نقاله و یا ریل متحرک میزها جهت قرار دادن کالای خریداری شده توسط مشتری، برای دریافت صورت حساب خرید طراحی شده است.

- این میز صندوق دارای موتور برای حرکت اتوماتیک نوار نقاله است. موتور استفاده شده در میزهای ساخت رادان صنعت شرق از نوع Drum هستند.

- چشم الکترونیکی برای توقف حرکت نوار نقاله به کار می رود.

- ورود نام کالاها و یا کد آن ها به صورت دستی زمان زیادی از اپراتور می گیرد و احتمال خطا در این روش بالا است. بارکدخوان و یا اسکنر سرعت و دقت ورود نام کالاها به سیستم را افزایش می دهد.

- نگهدارنده مانیتور، محل قرار دادن مانتیور به جهت ممانعت از افتادن و آسیب دیدن آن

- کشو پول در دو طرح قفل دار و اتوماتیک، مکانی امن برای نگهداری وجه نقد دریافت شده از مشتری

- کمد مخصوص اپراتور که جهت نگهداری وسایل شخصی صندوق دار مورد استفاده قرار می گیرد.

- سبد نگهداری کیسه های پلاستیکی

- راه بند

روش نصب و استفاده:

میز چک اوت دوبل مدل V به صورت متحرک طراحی شده است. در این مدل نوار نقاله ای به روی میز قرار می گیرد که از طریق موتور Drum حرکت می کند. وظیفه این نوار متحرک جایجایی کالاهای انتخاب شده توسط مشتری، به سوی اپراتور صندوق می باشد.

ابعاد و مساحت مورد نیاز:

نحوه قرارگیری میز صندوق در محیط فروشگاه بر مقدار فضای مورد نیاز تاثیرگذار است و بنا به مدل میزهای تکی و یا دوبل این فضا متغییر خواهد بود. در کنار این ها لازم است جهت حرکت مشتریان راهرویی در نظر گرفت. طول میزهای صندوق متفاوت بوده و در سایزهای 2.50، 2.80 و 3 متر تولید می گردند. در نهایت باید به ازای هر اپراتور فضایی در حدود 100 سانتی متر همانند راهرو در نظر گرفته شود تا هنگام جابجایی، اپراتورها دچار مشکل نگردند.

شرکت رادان صنعت شرق یکی از تولیدکنندگان برتر در زمینه تجهیزات و ملزومات فروشگاهی می باشد. همکاران ما در بخش فروش مجموعه آماده ارائه خدمات و پاسخگویی جهت سفارش و یا دریافت مشاوره رایگان در رابطه با ملزومات فروشگاهی از جمله میز صندوق دوبل مدل V به شما عزیزان می باشند.

گالری تصاویر میز صندوق دوبل مدل V
اطلاعات تماس :

شماره تماس: 37237149-051

تلفن مستقیم: 09126592314 - 09129200350

آدرس دفتر مرکزی: مشهد، نبش خیابان مطهری جنوبی 9

آدرس کارخانه: مشهد، کیلومتر 25 بزرگراه آسیایی، شهرک صنعتی فن آوری های برتر، کوشش 3