میز صندوق تک مدل I

ملزومات فروشگاهی بخش مهمی از تجهیزات مورد نیاز هر فروشگاه و هایپر مارکت است. محصولات شرکت رادان صنعت شرق در زمینه تجهیزات و ملزومات فروشگاهی بسیار متنوع هستند و میز صندوق یکی از آن ها می باشد. چک اوت نام دیگریست که به میزهای صندوق فروشگاهی نسبت می دهند. میزهای چک اوت در مدل های تک، اکسپرس و دوبل طراحی می گردند. در حال حاضر مجموعه رادان صنعت دو نوع میز صندوق تک طراحی می نماید که در این بخش به معرفی میز صندوق تک مدل I می پردازیم.

میز صندوق فروشگاهی مدل تک I

مشخصات میز صندوق تک مدل I

جنس

ورق گالوانیزه، ورق استیل، مواد PVC، ورق MDF و رنگ پودری الکترواستاتیک

اجزا

نوار نقاله، موتور Drum، چشم الکترونیک، بارکد خوان، اسکنر، استند مانیتور، راه بند، لایت باکس، کشو پول، کمد لوازم و سبد نگهداری کیسه های پلاستیکی

ابعاد

طول: 2.20، 2.60، 2.80، 3 و 3.20 متر

کاربرد

فروشگاه ها و هایپر مارکت ها


کاربردها:

هنگام خرید از فروشگاه های بزرگ و هایپرمارکت ها، آخرین مرحله دریافت صورت حساب و پرداخت هزینه اجناس خریداری شده است. میز صندوق، جهت قراردادن کالاها از طرف مشتریان برای تسویه حساب مورد استفاده قرار می گیرد. از این رو تهیه میز صندوقی با ظاهر زیبا و طراحی اصولی، تاثیر به سزایی در نظر خریداران نسبت به فروشگاه شما خواهد داشت.

مزایای استفاده نسبت به روش های مشابه:

میزهای صندوق شرکت رادان صنعت برابر با آخرین استانداردهای اروپا ساخته شده است و متریال به کار رفته در تولید آن ها از مواد با کیفیت و مرغوب می باشد.

طراحان شرکت رادان صنعت تلاش خود را به کار گرفته اند تا در ساخت محصولات از جمله میزهای چک اوت علاوه بر کیفیت، از توجه به زیبایی آن ها غافل نشده و طراحی های جذاب و جالب توجهی عرضه می کنند.

میز صندوق تک مدل I خصوصیات ویژه ای دارد که از جمله آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

1. امکان نصب مانیتور و یا تاچ، اسکنر و بارکدخوان برحسب نیاز مشتری

2. دارای کشوی قفل دار مخصوص فروشنده

3. محل مخصوص قرارگیری صندوق فروش

4. دارای نوار نقاله اتوماتیک و پدالی

5. قابلیت نصب چشم الکترونیکی جهت توقف اتوماتیک نوار نقاله

6. دارای موتور Drum

7. استفاده از بارکدخوان های شطرنجی به جای مدل های خطی جهت تسریع در خواندن بارکد کالاها

8. امکان نصب راه بندی با علامت ایست بر اساس درخواست مشتری

جنس اجزای تشکیل دهنده:

بدنه میز صندوق ساخت شرکت رادان صنعت شرق تهیه شده از ورق گالوانیزه با پوشش رنگ پودری الکترواستاتیک می باشد. همچنین کف نوار نقاله (ریل) از استیل، اطراف آن مواد pvc و صفحه تعبیه شده برای قرار گیری Pos از MDF تهیه شده است.

اجزای تشکیل دهنده:

- نوار نقاله و یا ریل متحرک میزها جهت قرار دادن کالای خریداری شده توسط مشتری، برای دریافت صورت حساب خرید طراحی شده است.

- این میز صندوق دارای موتور برای حرکت اتوماتیک نوار نقاله است. موتور استفاده شده در میزهای ساخت رادان صنعت شرق از نوع Drum هستند.

- چشم الکترونیکی برای توقف حرکت نوار نقاله به کار می رود.

- ورود نام کالاها و یا کد آن ها به صورت دستی زمان زیادی از اپراتور می گیرد و احتمال خطا در این روش بالا است. بارکدخوان و یا اسکنر سرعت و دقت ورود نام کالاها به سیستم را افزایش می دهد.

- نگهدارنده مانیتور، محل قرار دادن مانتیور به جهت ممانعت از افتادن و آسیب دیدن آن

- کشو پول با دو مدل قفل دار و یا اتوماتیک، مکانی امن برای نگهداری وجه نقد دریافت شده از مشتری

- کمد و کشو مخصوص اپراتور، جهت نگهداری وسایل شخصی صندوق دار به کار می رود.

- سبد نگهداری کیسه های پلاستیکی

- راه بند و لایت باکس

روش نصب و استفاده:

میز چک اوت تک مدل I به صورت متحرک طراحی شده است. به این معنا که نوار نقاله ای روی این سیستم تعبیه می گردد و به کمک موتور Drum حرکت می کند تا خریدهای مشتری در دسترس صندوق دار قرار گرفته و سرعت خدمات رسانی به مشتریان افزایش یابد.

ابعاد و مساحت مورد نیاز:

فضای مورد نیاز جهت قرار دادن میزهای صندوق فروشگاهی بسته به مدل یک عددی و یا دو عدد به هم متصل در نظر گرفته می شود. ضمن اینکه لازم است فضایی به عنوان راهرو جهت حرکت مشتریان تعیین شود. این میزها اغلب در سایزهای 2.20، 2.60، 2.80، 3 و 3.20 متر طراحی می شوند و بهتر است راهرویی معادل 1 متر به ازای هر اپراتور در نظر گرفت.

شرکت رادان صنعت شرق یکی از تولیدکنندگان برتر در زمینه تجهیزات و ملزومات فروشگاهی می باشد. همکاران ما در بخش فروش مجموعه آماده ارائه خدمات و پاسخگویی جهت سفارش و یا دریافت مشاوره رایگان در رابطه با ملزومات فروشگاهی از جمله میز صندوق تک مدل I به شما عزیزان می باشند.

گالری تصاویر میز صندوق تک مدل I

اطلاعات تماس :

شماره تماس: 37237149-051

تلفن مستقیم: 09126592314 - 09129200350

آدرس دفتر مرکزی: مشهد، نبش خیابان مطهری جنوبی 9

آدرس کارخانه: مشهد، کیلومتر 25 بزرگراه آسیایی، شهرک صنعتی فن آوری های برتر، کوشش 3