میز صندوق تک مدل L

انتخاب تجهیزات فروشگاهی مناسب در مرحله راه اندازی یک هایپرمارکت و یا فروشگاه بسیار مهم و حائز اهمیت است. محصولات شرکت رادان صنعت شرق در زمینه تجهیزات و ملزومات فروشگاهی بسیار متنوع هستند و میز صندوق یکی از آن ها می باشد. چک اوت نام دیگریست که به میزهای صندوق فروشگاهی نسبت می دهند. لازم به توضیح است مجموعه رادان صنعت میزهای چک اوت مختلفی تولید می نماید که مدل تک L و میز تک I دو نمونه از آن ها می باشند. در این صفحه به معرفی میز صندوق تک مدل L می پردازیم.

میز صندوق فروشگاهی مدل تک L

مشخصات میز صندوق تک مدل L

جنس

ورق گالوانیزه، ورق استیل، مواد PVC، ورق MDF و رنگ پودری الکترواستاتیک

اجزا

نوار نقاله، موتور Drum، چشم الکترونیک، بارکد خوان، اسکنر، استند مانیتور، راه بند، لایت باکس، کشو پول، کمد لوازم و سبد نگهداری کیسه های پلاستیکی

ابعاد

طول: 2.20، 2.60، 2.80، 3 و 3.20 متر

کاربرد

فروشگاه ها و هایپر مارکت ها


کاربردها:

آخرین مرحله هنگام خرید از فروشگاه های بزرگ و هایپرمارکت ها، دریافت صورت حساب و پرداخت هزینه اجناس خریداری شده است. میز صندوق، جهت قراردادن کالاها از طرف مشتریان برای تسویه حساب مورد استفاده قرار می گیرد. از این رو تهیه میز صندوقی با ظاهر زیبا و طراحی اصولی، تاثیر به سزایی در نظر خریداران نسبت به فروشگاه شما خواهد داشت. شرکت رادان صنعت میز صندوق های فروشگاهی مختلفی با کاربرد های متفاوت طراحی و تولید می نماید. 

مزایای استفاده نسبت به روش های مشابه:

شرکت رادان صنعت طبق آخرین استانداردهای اروپا اقدام به ساخت میز های صندوق فروشگاهی نموده و متریال به کار رفته در تولید آن ها از مواد با کیفیت و مرغوب می باشد.

مهندسان این شرکت تمام سعی خود را به کار گرفته اند تا در ساخت محصولات از جمله میزهای چک اوت علاوه بر کیفیت، طراحی زیبا و چشم نوازی فراهم آورند تا رضایت مشتریان را به دست آورند.

میز صندوق تک مدل L ویژگی های درخور توجهی دارد که از جمله آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

1. امکان نصب مانیتور و یا تاچ، اسکنر و بارکدخوان برحسب نیاز مشتری

2. دارای کشوی قفل دار مخصوص فروشنده

3. محل مخصوص قرارگیری صندوق فروش

4. دارای نوار نقاله اتوماتیک و پدالی

5. قابلیت نصب چشم الکترونیکی جهت توقف اتوماتیک نوار نقاله

6. دارای موتور Drum

7. استفاده از بارکدخوان های شطرنجی به جای مدل های خطی جهت تسریع در خواندن بارکد کالاها

8. امکان نصب راه بند با علامت ایست طبق نظر مشتری

جنس اجزای تشکیل دهنده:

میز صندوق های ساخت شرکت رادان صنعت شرق دارای بدنه ای از جنس ورق گالوانیزه می باشد که با رنگ پودری الکترواستاتیک، رنگ آمیزی شده است. همچنین کف نوار نقاله (ریل) از استیل، اطراف آن مواد pvc و صفحه تعبیه شده برای قرار گیری Pos از MDF تولید شده است.

اجزای تشکیل دهنده:

- نوار نقاله و یا ریل متحرک میزها که برای قرار دادن کالای خریداری شده مشتری، به جهت دریافت صورت حساب خرید طراحی شده است.

- دارای موتور برای حرکت اتوماتیک نوار نقاله که از نوع Drum است.

- چشم الکترونیکی برای توقف حرکت نوار نقاله به کار می رود.

- ورود نام کالاها و یا کد آن ها به صورت دستی زمان زیادی از اپراتور می گیرد و احتمال خطا در این روش بالا است. بارکدخوان و یا اسکنر سرعت و دقت ورود نام کالاها به سیستم را افزایش می دهد.

- نگهدارنده مانیتور، محل قرار دادن مانتیور به جهت ممانعت از افتادن و آسیب دیدن آن

- کشو پول در دو طرح قفل دار و اتوماتیک، مکانی امن برای نگهداری وجه نقد دریافت شده از مشتری

- کمد مخصوص اپراتور که جهت نگهداری وسایل شخصی صندوق دار مورد استفاده قرار می گیرد.

- سبد نگهداری کیسه های پلاستیکی

- راه بند و لایت باکس

روش نصب و استفاده:

میز چک اوت تک مدل L به صورت متحرک طراحی شده است. به این معنا که نوار نقاله ای روی این سیستم تعبیه می گردد و به کمک موتور Drum حرکت می کند تا خریدهای مشتری در دسترس صندوق دار قرار گرفته و سرعت خدمات رسانی به مشتریان افزایش یابد.

ابعاد و مساحت مورد نیاز:

فضای مورد نیاز جهت قرار دادن میزهای صندوق فروشگاهی بسته به مدل یک عددی و یا دو عدد به هم متصل در نظر گرفته می شود. ضمن اینکه لازم است فضایی به عنوان راهرو جهت حرکت مشتریان تعیین شود. این میزها اغلب در سایزهای 2.20، 2.60، 2.80، 3 و 3.20 متر طراحی می شوند و لازم است به ازای هر اپراتور، راهرویی حدود 1 متر در نظر گرفته شود.

شرکت رادان صنعت شرق یکی از تولیدکنندگان برتر در زمینه تجهیزات و ملزومات فروشگاهی می باشد. همکاران ما در بخش فروش مجموعه آماده ارائه خدمات و پاسخگویی جهت سفارش و یا دریافت مشاوره رایگان در رابطه با ملزومات فروشگاهی از جمله میز صندوق تک مدل L به شما عزیزان می باشند.

اطلاعات تماس :

شماره تماس: 37237149-051

تلفن مستقیم: 09126592314 - 09129200350

آدرس دفتر مرکزی: مشهد، نبش خیابان مطهری جنوبی 9

آدرس کارخانه: مشهد، کیلومتر 25 بزرگراه آسیایی، شهرک صنعتی فن آوری های برتر، کوشش 3