میز صندوق اکسپرس مدل C

انتخاب ملزومات و تجهیزات فروشگاهی مناسب در مرحله راه اندازی یک هایپرمارکت و یا فروشگاه بسیار مهم و حائز اهمیت است. محصولات شرکت رادان صنعت شرق در زمینه تجهیزات و ملزومات فروشگاهی بسیار متنوع هستند و میز صندوق یکی از آن ها می باشد. چک اوت نام دیگریست که به میزهای صندوق فروشگاهی نسبت می دهند. شرکت رادان صنعت دو مدل مختلف میز فروشگاهی اکسپرس با نام های چک اوت I و C تولید می کند. در این صفحه به معرفی میز صندوق اکسپرس مدل C می پردازیم.

میز فروششگاهی اکسپرس طرح C

مشخصات میز صندوق اکسپرس مدل C

جنس

ورق گالوانیزه، ورق استیل، مواد PVC، ورق MDF و رنگ پودری الکترواستاتیک

اجزا

بارکد خوان، اسکنر، استند مانیتور، راه بند، کشو پول، کمد لوازم و سبد نگهداری کیسه های پلاستیکی

ابعاد

طول: 1.20، 1.50، 1.80 و 2 متر

کاربرد

فروشگاه ها و هایپر مارکت ها


کاربردها:

آخرین مرحله هنگام خرید از فروشگاه های بزرگ و هایپرمارکت ها، دریافت صورت حساب و پرداخت هزینه اجناس خریداری شده است. میز صندوق، جهت قراردادن کالاها از طرف مشتریان برای تسویه حساب مورد استفاده قرار می گیرد. از این رو تهیه میز صندوقی با ظاهر زیبا و طراحی اصولی، تاثیر به سزایی در نظر خریداران نسبت به فروشگاه شما خواهد داشت. میزهای مدل اکسپرس معمولا بدون نوار نقاله هستند و مناسب مراکز خرید نسبتا کوچکتر می باشند.  

مزایای استفاده نسبت به روش های مشابه:

شرکت رادان صنعت طبق آخرین استانداردهای اروپا اقدام به ساخت میز های صندوق فروشگاهی نموده و متریال به کار رفته در تولید آن ها از مواد با کیفیت و مرغوب می باشد.

مهندسان این شرکت تمام سعی خود را به کار گرفته اند تا در ساخت محصولات از جمله میزهای چک اوت علاوه بر کیفیت، طراحی زیبا و چشم نوازی فراهم آورند تا رضایت مشتریان را به دست آورند.

میز صندوق اکسپرس مدل C ویژگی های مخصوص به خود را دارد که از جمله آن ها می توان موارد ذیل را عنوان نمود:

1. امکان نصب مانیتور و یا تاچ، اسکنر و بارکدخوان برحسب نیاز مشتری

2. دارای کشوی قفل دار مخصوص فروشنده

3. محل مخصوص قرارگیری صندوق فروش

4. استفاده از بارکدخوان های شطرنجی به جای مدل های خطی جهت تسریع در خواندن بارکد کالاها

5. امکان نصب راه بند با علامت ایست طبق نظر مشتری

جنس اجزای تشکیل دهنده:

میز صندوق های ساخت شرکت رادان صنعت شرق دارای بدنه ای از جنس ورق گالوانیزه می باشد که با رنگ پودری الکترواستاتیک، رنگ آمیزی شده است. همچنین کف میز از استیل، اطراف آن مواد pvc و صفحه تعبیه شده برای قرار گیری Pos از MDF تولید شده است.

اجزای تشکیل دهنده:

- ورود نام کالاها و یا کد آن ها به صورت دستی زمان زیادی از اپراتور می گیرد و احتمال خطا در این روش بالا است. بارکدخوان و یا اسکنر سرعت و دقت ورود نام کالاها به سیستم را افزایش می دهد.

- نگهدارنده مانیتور، محل قرار دادن مانتیور به جهت ممانعت از افتادن و آسیب دیدن آن

- کشو پول در دو طرح قفل دار و اتوماتیک، مکانی امن برای نگهداری وجه نقد دریافت شده از مشتری

- کمد مخصوص اپراتور که جهت نگهداری وسایل شخصی صندوق دار مورد استفاده قرار می گیرد.

- سبد نگهداری کیسه های پلاستیکی

- راه بند

روش نصب و استفاده:

میز چک اوت اکسپرس مدل C به صورت ثابت طراحی شده است. این میز فاقد نوار نقاله است و صندوق دار به صورت دستی اجناس را جابجا می کند. لازم به ذکر است این مدل به دلیل نداشتن نوار نقاله هزینه کمتری برای صاحبان فروشگاه ها به همراه خواهد داشت.  

ابعاد و مساحت مورد نیاز:

چیدمان و نوع میز صندوق در فضای مورد نیاز موثر است و بنا به مدل میزهای تکی و یا دوبل فضا مورد نیاز متغییر خواهد بود. در کنار این ها لازم است جهت حرکت مشتریان راهرویی در نظر گرفت. طول میزهای صندوق متفاوت بوده و در سایزهای 1.20، 1.50، 1.80 و 2 متر تولید می گردند. در نهایت باید به ازای هر اپراتور فضایی در حدود 1 متر همانند راهرو در نظر گرفته شود تا جابجایی صندوقداران با مشکل مواجه نگردد.

شرکت رادان صنعت شرق یکی از تولیدکنندگان برتر در زمینه تجهیزات و ملزومات فروشگاهی می باشد. همکاران ما در بخش فروش مجموعه آماده ارائه خدمات و پاسخگویی جهت سفارش و یا دریافت مشاوره رایگان در رابطه با ملزومات فروشگاهی از جمله میز صندوق اکسپرس مدل C به شما عزیزان می باشند.

اطلاعات تماس :

شماره تماس: 37237149-051

تلفن مستقیم: 09126592314 - 09129200350

آدرس دفتر مرکزی: مشهد، نبش خیابان مطهری جنوبی 9

آدرس کارخانه: مشهد، کیلومتر 25 بزرگراه آسیایی، شهرک صنعتی فن آوری های برتر، کوشش 3