میز صندوق

فروشگاه ها و هایپر مارکت ها به دلیل داشتن محصولات متنوع و گوناگون، یکی از انتخاب های اصلی افراد برای خرید مایحتاجشان است. زیرا در این مکان ها می توان با صرف زمان اندک تمامی خرید های مورد نظر از جمله مواد غذایی، شوینده، پوشاک و ... را تهیه نمود. از این رو در اکثر مواقع تعداد مشتریان آن ها زیاد بوده و گاهی برای دریافت صورت حساب خرید مجبور به ایستادن در صف های طولانی هستیم. این مشکل می تواند نارضایتی مشتریان را در پی داشته و موجب کاهش تمایل آن ها به خرید از فروشگاه مورد نظر گردد.

در راستای توضیحات ذکر شده در میابیم، صندوقداران بخش مهمی از سیستم یک هایپر مارکت را تشکیل می دهند و عملکرد آن ها تاثیر به سزایی بر سود حاصل از فروش بیشتر می گذارد. صندوق دار به صورت مستقیم با مشتری در ارتباط است و رفتار صحیح و سرعت عمل بالای وی سبب رضایتمندی مشتریان می گردد. به همین جهت می توان به جرات اظهار نمود، بهره گرفتن از ملزومات فروشگاهی متعدد که بر سرعت و دقت کار صندوق داران موثر است، سودمندی بیشتری برای فروشگاه در پی خواهد داشت. میز صندوق یکی از این تجهیزات فروشگاهی است که جهت بهبود عملکرد بخش صندوق فروشگاه مورد استفاده قرار می گیرد. به عبارت دیگر هایپر مارکت ها نیازمند استفاده از میز صندوق هستند و در صورت عدم بهره گرفتن از آن زمان رسیدگی به خرید مشتریان افزایش قابل توجهی خواهد داشت.

شرکت رادان صنعت شرق در راستای ارتقا سطح فروشگاه های بزرگ و افزایش میزان سودمندی آن ها، تجهیزات متعددی طراحی و تولید می نماید که میز صندوق یکی از آن ها است. این مجموعه دارای مدل های مختلف میز صندوق است تا قادر به پاسخگویی نیازهای گوناگون مدیران فروشگاه ها باشد.

اطلاعات تماس :

شماره تماس: 37237149-051

تلفن مستقیم: 09126592314 - 09129200350

آدرس دفتر مرکزی: مشهد، نبش خیابان مطهری جنوبی 9

آدرس کارخانه: مشهد، کیلومتر 25 بزرگراه آسیایی، شهرک صنعتی فن آوری های برتر، کوشش 3