استند چیپس و پفک

اغلب سوپر مارکت ها و فروشگاه های مواد غذایی، تنقلاتی از قبیل چیپس، پفیلا، پفک، کیک و انواع نان های فانتزی در مجموعه کالاهایشان دارند. این دسته از محصولات تقریبا پرفروش بوده و لازم است در دسترس مشتریان باشند. استند چیپس و پفک می تواند انتخابی مناسب برای این منظور باشد. در ادامه این مطلب شما عزیزان را با ویژگی های این استند فروشگاهی آشنا می سازیم.

استند تنقلات

مشخصات استند چیپس و پفک

جنس

فولاد، مفتول مسوار و رنگ پودری الکترواستاتیک

ابعاد

ارتفاع: 180 و 200 سانتی متر

عرض: 70، 95 سانتیمتر

طبقات: 4، 5 و 6 عدد

تحمل بار

طبقه: 40 الی 50 کیلوگرم

کاربرد

فروشگاه ها، مجتمع های نان و هایپرمارکت ها


کاربردها:

تنقلاتی همچون بسته های چیپس و پفک از جمله خریدنی های مورد علاقه کودکان و حتی بزرگسالان است. از این جهت باید آن ها درون قفسه هایی راحت الوصول قرار داد تا همه مشتریان بتوانند تنقلات مورد نظرشان را بردارند. استند چیپس و پفک به گونه ای طراحی شده تا کودکان نیز به طبقات آن دسترسی داشته باشند و هنگام خرید دچار مشکل نگردند. اگر بخواهیم دیگر کاربردهای استند تنقلات را بیان کنیم، می توان به فروشگاه های نان فانتزی اشاره نمود. این فروشگاه ها می توانند در کنار استند مخصوص نان از استندهای تنقلات نیز استفاده کنند.

مزایای استفاده نسبت به روش های مشابه:

ویژگی های استند چیپس و پفک سبب شده این محصول مورد استقبال مشتریان قرار گیرد. در ادامه این ویژگی ها را بیان می کنیم:

- استند تنقلات بسیار سبک بوده و می توان آن را به راحتی جابجا نمود.

- استند تنقلات دارای چند طبقه مجزا جهت چیدمان چند نوع کالا می باشد.

- استند چیپس و پفک به صورت آزاد طراحی شده و می توان براساس نیاز مکان آن را تغییر داد.

- طبقات استند، جهت دسترسی آسان به محصولات، به صورت ارگونومیک و استاندارد طراحی گردیده است.

جنس اجزای تشکیل دهنده:

استند های تولید شده در مجموعه رادان صنعت شرق دارای مدل های مختلفی می باشد که هر یک از آن ها از مواد اولیه مرغوب تهیه شده اند. برخی از این استندهای فروشگاهی دارای سبدهای مفتولی هستند که روی پایه های فولادی نصب گردیده اند. اما در مدل دیگر این سبدهای مفتولی درون چهارچوبی از جنس پلی کربنات قرار گرفته اند.

اجزای تشکیل دهنده:

- طبقات: سبدهایی از جنس مفتول که محل قرار گرفتن محصولات هستند.

- پایه: طبقات سبدی روی این پایه نصب می شوند و وزن تمام طبقات به پایه منتقل می گردد.

- چهارچوب: برخی مدل ها دارای چهارچوبی از جنس پلی کربنات هستند که طبقات درون آن قرار می گیرد.

روش نصب و استفاده:

استند چیپس و پفک به صورت آزاد طراحی می گردد و نیاز به متصل شده به دیوار و یا زمین ندارد. به عبارت دیگر صاحبان فروشگاه ها می توانند در هر لحظه، محل قرار گرفتن استند را تغییر دهند. این امر به موجب وزن سبک و طراحی استاندارد استند بسیار راحت و آسان می باشد.

ابعاد و مساحت مورد نیاز:

ارتفاع و اندازه استندهای تنقلات متفاوت است و مشتریان می توانند بر اساس نیاز خود آن ها را سفارش دهند. ارتفاع استاندارد این طبقات حدود 45 سانتی متر است که در این ابعاد می توان 4، 5 یا 6 طبقه مجزا درون استند طراحی نمود.

موارد ایمنی:

با توجه به سبک آزاد استند ها، بهتر است از قرار دادن آن ها در وسط سالن خود داری نمود. توصیه می کنیم استندها کنار دیوار قرار بگیرند تا از سقوط آن ها در اثر برخورد مشتریان جلوگیری به عمل آید.

شرکت رادان صنعت شرق یکی از تولیدکنندگان برتر در زمینه تجهیزات و ملزومات فروشگاهی می باشد. همکاران ما در بخش فروش مجموعه آماده ارائه خدمات و پاسخگویی جهت سفارش و یا دریافت مشاوره رایگان در رابطه با محصولات قفسه بندی انباری و فروشگاهی از جمله استند چیپس و پفک به شما عزیزان می باشند.

اطلاعات تماس :

شماره تماس: 37237149-051

تلفن مستقیم: 09126592314 - 09129200350

آدرس دفتر مرکزی: مشهد، نبش خیابان مطهری جنوبی 9

آدرس کارخانه: مشهد، کیلومتر 25 بزرگراه آسیایی، شهرک صنعتی فن آوری های برتر، کوشش 3