استند پاصندوقی

فروشگاه های بزرگ از جمله مراکز پر رفت و آمد هستند که مردم به جهت رفع نیازهای روزانه خود به این مراکز مراجعه نموده و اقلام مورد احتیاجشان را خریداری می کنند. قفسه بندی مناسب فروشگاه و چیدمان صحیح کالاها موجب می شود، مشتریان به راحتی به اجناس دسترسی داشته و تجربه خریدی بهتر داشته باشند. یکی از ملزومات ضروری در فروشگاه، استند پاصندوقی (Stand checkout) می باشد.

استند پاصندوقی

مشخصات استند پاصندوقی

جنس

پروفیل، ورق فولاد مبارکه، ورق روغنی، لیبل upvc، مفتول مسوار و رنگ پودری الکترواستاتیک

ابعاد

ارتفاع: 90 و 125 سانتیمتر

طول: 100 و 250 سانتی متر

تحمل بار

طبقه: 130 کیلوگرم

کاربرد

فروشگاه ها و هایپرمارکت ها


کاربردها

این مدل استند ها، همانطور که از نامشان پیداست، در کنار میزهای صندوق قرار می گیرند. استند میز صندوق با توجه به محیط فروشگاه در اندازه های مختلف و در دو سایز برای میزهای checkout تک و دوقلو (دوبل) طراحی می گردد. پاصندوقی ها به دلیل در دسترس بودن در فروشگاه مکانی مناسب برای قرار دادن کالاهای ارزان قیمت هستند. 

مزایای استفاده نسبت به روش های مشابه

استندهای میز صندوق توانایی جذب مشتریان تا 80% را دارند. با توجه به این ویژگی می توان در طبقات آن ها، اقلامی ارزان قیمت، سبک وزن و خوراکی های رنگارنگ برای کودکان قرار داد؛ تا هنگامی که مشتریان در صف انتظار برای محاسبه اجناس خریداری شده هستند، به سوی محصولات استند جذب شده و در نتیجه سود فروش افزایش یابد. به عبارت دیگر می توان استفاده از این استندها را روشی جهت بازاریابی و فروش بهتر دانست.

جنس اجزای تشکیل دهنده

قفسه های فروشگاهی نیازمند مقاومت و استحکام در طول زمان هستند. از این رو مجموعه رادان صنعت شرق تمامی محصولات خود را با بهترین مواد اولیه تهیه می کند تا استقامت کافی را داشته باشند.

طبقات در استندهای پا صندوقی از ورق روغنی تهیه شده تا بتواند در شرایط آب و هوایی مختلف مقاوم مناسبی داشته باشد. ستون ها از جنس پروفیل 80×40 و 100×40 با ضخامت 2 و 2.5 میلی متر و براکت ها توسط ورق فولاد مبارکه به ضخامت 2.5 ساخته می شوند. همچنین برای ساخت صفحات پشت و کفپوش ها، ورق روغنی با ضخامت 0.8 میلیمتر استفاده شده و حفاظ طبقات از مفتول روکش شده مسوار تولید می گردد. در پایان پوشش کلیه قطعات و محصولات قفسه بندی یک طرفه، رنگ پودری  الکترواستاتیک است. این رنگ با دمای 220 درجه سانتی گراد و در کوره با بهترین کیفیت، پخت می گردد.

اجزای تشکیل دهنده

- ستون های عمودی: همان پایه های نگهدارنده استند هستند.

- براکت ها: محلی که طبقات به روی آن ها قرار می گیرد.

- کفپوش ها و صفحات پشتی: این دو برای حفظ بهتر محصول در طبقات طراحی شده اند.

- لیبل ها: محل معرفی نام محصول درون طبقات بوده و در جلو هر طبقه نصب می شوند.

- حفاظ: جهت جلوگیری از ریزش کالاها حفاظهایی در بخش جلویی تعبیه شده اند.

- گارد و ریل های محافظ: برای ممانعت از برخورد کالسکه های خرید با قفسه ها استفاده می شوند.

میزان تحمل بار

استندهای پاصندوقی از تحمل وزن بالایی برخوردار هستند. این قفسه ها می توانند تا 130 کیلوگرم وزن کالا را در هر طبقه تحمل نمایند.

روش نصب و استفاده

استند چک اوت کنار میزهای صندوق قرار می گیرد و دارای 4 و در بعضی مدل ها 6 عدد چرخ است؛ تا اپراتورها در زمان نیاز به راحتی آن را جا به جا نمایند. بدنه اصلی آن ها نیز بر روی یک شاسی محکم نصب می شود. این امر مقاومت و طول عمر استندها را فراهم می آورد. نا گفته نماند زمان طراحی پاصندوقی ها، صفحات پشتی را از نوع مشبک (دارای سوراخ های متعدد) استفاده می کنند تا در صورت نیاز فروشگاه داران بتوانند اجناس را با آویز به استند متصل کنند.

ابعاد و مساحت مورد نیاز

این محصول در طرح ها و اندازه های مختلفی با توجه به محل مورد استفاده تولید می گردد. برای میز صندوق های تک، استند را با ارتفاع 90 سانتی متر در نظر می گیرند. اما در میزهای چک اوت دوبل بهتر از استندهای بزرگ تر استفاده نمود. این مدل دارای سه تکه جداگانه است که دو بخش کناری دارای ارتفاعی معادل 90 سانتی متر و ارتفاع تکه وسط 125 سانتی متر است. این استندهای پاصندوقی سه تکه طولی در حدود 250 سانتی متر دارند.

موارد ایمنی

به جهت افزایش ایمنی استند میز صندوق، کناره های آن را با طلق های شفاف 8 میلیمتری، از جنس اکرولیک خارجی می پوشانند. جلو آن ها نیز گاردهایی قرار می دهند تا مانع از برخورد کالسکه خرید با استند گردند.

شرکت رادان صنعت شرق یکی از تولیدکنندگان برتر در زمینه تجهیزات و ملزومات فروشگاهی می باشد. همکاران ما در بخش فروش مجموعه آماده ارائه خدمات و پاسخگویی جهت سفارش و یا دریافت مشاوره رایگان در رابطه با محصولات مورد نیاز فروشگاهی از جمله انواع استند مناسب مرکز خرید به شما عزیزان می باشند.

اطلاعات تماس :

شماره تماس: 37237149-051

تلفن مستقیم: 09126592314 - 09129200350

آدرس دفتر مرکزی: مشهد، نبش خیابان مطهری جنوبی 9

آدرس کارخانه: مشهد، کیلومتر 25 بزرگراه آسیایی، شهرک صنعتی فن آوری های برتر، کوشش 3