استند دوچرخه

شرکت رادان صنعت شرق تولید کننده انواع سیستم قفسه بندی فروشگاهی و سایر ملزومات مورد نیاز آن ها می باشد. استند دوچرخه یکی از محصولات ساخت این مجموعه است که در ادامه به معرفی آن می پردازیم.

استند دوچرخه

مشخصات استند دوچرخه

جنس

 

ابعاد

ارتفاع: 

عرض: 

طبقات: 

تحمل بار

طبقه: 

کاربرد

فروشگاه ها و نمایشگاه ها


کاربردها:

دوچرخه وسیله ای کاربردی و مفرح است که طرفداران بسیاری دارد. اما به دلیل طراحی این وسیله و نوع چرخ هایش، نگهداری از آن با مشکل مواجه است. استند دوچرخه، امکان نگهداری آسان و بدون دردسر از این وسیله دوست داشتنی را فراهم می آورد. فروشگاه ها و یا انبارهای خانگی می توانند از استند دوچرخه بهره بگیرند و دوچرخه های خود را در مکانی ایمن قرار دهند.

مزایای استفاده نسبت به روش های مشابه:

همان طور که می دانید ایستادن دوچرخه به صورت ثابت با مشکل رو به رو است و برای نگهداری صحیح آن نیازمند استفاده از تکیه گاه هستیم. استند دوچرخه قابلیت نگهداری دوچرخه به صورت ثابت را دارد. این محصول کمک می کند دوچرخه در مکانی مناسب بایستد و ضمن به نمایش گذاشتن زیبایی آن، ظاهر فیزیکی و فنی دوچرخه در بهترین شرایط ممکن قرار خواهد گرفت.

جنس اجزای تشکیل دهنده:

استفاده از مواد اولیه با کیفیت و مرغوب، مقاومت بالایی در استند دوچرخه ساخت رادان صنعت شرق فراهم آورده است که می تواند از سقوط و لغزیدن دوچرخه ها ممانعت به عمل آورد. ضمن اینکه تمام قطعات این استند توسط رنگ پودری الکترواستاتیک پوشانده شده است و قابلیت تغییر رنگ آن مطابق با سلیقه مشتریان فراهم است.

روش نصب و استفاده:

استند دوچرخه فروشگاهی دارای مدل های مختلفی است که هر یک طبق نیاز مشتری طراحی می شوند. این استندها می توانند به دو صورت قفل فرمان و قفل چرخ عمل نموده و دوچرخه را به صورت ثابت درآورند.

ابعاد و مساحت مورد نیاز:

همان طور که پیش تر ذکر نمودیم بر حسب نوع و  مدل استند دوچرخه می توان تعداد دوچرخه های متصل به استند را مشخص نمود. از این رو مساحت مورد نیاز برای این استندها کاملا وابسته به تعداد دوچرخه های متصل شده و سایز آن ها می باشد. از این جهت توصیه می شود فضایی نسبتا آزاد برای این استند ها در نظر گرفته شود.

موارد ایمنی:

استند دوچرخه وظیفه نگهداری دوچرخه به صورت ثابت را دارد و باید به نحوی طراحی شود تا دوچرخه متصل به آن تحت فشار نباشد. زیرا فشار می تواند بر سلامت فیزیکی دوچرخه تاثیر گذاشته و آن را دچار مشکل نماید. ضمن اینکه اغلب افراد اعم از کودکان و بزرگسالان به دوچرخه علاقه دارند و در فروشگاه ها گرد آن جمع می شوند. از این جهت باید استندها دارای مقاومت کافی و ایمنی مناسب باشند تا از سقوط دوچرخه ها جلوگیری نمایند.

شرکت رادان صنعت شرق یکی از تولیدکنندگان برتر در زمینه تجهیزات و ملزومات فروشگاهی می باشد. همکاران ما در بخش فروش مجموعه آماده ارائه خدمات و پاسخگویی جهت سفارش و یا دریافت مشاوره رایگان در رابطه با محصولات قفسه بندی انباری و فروشگاهی از جمله استند دوچرخه به شما عزیزان می باشند.

اطلاعات تماس :

شماره تماس: 37237149-051

تلفن مستقیم: 09126592314 - 09129200350

آدرس دفتر مرکزی: مشهد، نبش خیابان مطهری جنوبی 9

آدرس کارخانه: مشهد، کیلومتر 25 بزرگراه آسیایی، شهرک صنعتی فن آوری های برتر، کوشش 3