استند تبلیغاتی

استند وسیله ای است که در ارائه بهتر، سریع تر و جذاب تر محصولات و کاتالوگ ها به شما کمک می کند. استفاده از استند در فروشگاه ها و هایپرمارکت ها ضروری بوده و سبب می شود خریداران راحت تر به محصولات و یا کاتالوگ های تبلیغاتی دسترسی پیدا کنند. در این صفحه شما عزیزان را با استند تبلیغاتی ساخت شرکت رادان صنعت شرق آشنا می سازیم.

استند تبلیغاتی

مشخصات استند تبلیغاتی

جنس

فولاد، مفتول مسوار و رنگ پودری الکترواستاتیک

ابعاد

ارتفاع: 170 سانتی متر

عرض: 45 سانتی متر

طول: 65 سانتی متر

طبقات: 4 - 5 عدد

تحمل بار

طبقه: 

کاربرد

فروشگاه ها، مجتمع های نان و هایپرمارکت ها


کاربردها:

استند فروشگاهی از نظر کاربرد در چهار گروه استند دوچرخه، استند چیپس و پفک، استند پاصندوقی و استند تبلیغاتی دسته بندی می شود. هر یک از این تجهیزات فروشگاهی نام برده بنا به نوع کاربرد مناسب استفاده در محلی به خصوص هستند و اجناس مشخصی را به نمایش می گذارند. استند تبلیغاتی، به جهت نمایش کاتالوگ های تبلیغاتی مورد استفاده قرار می گیرد و اغلب در کتابخانه ها، نمایشگاه ها و فروشگاه های بزرگ زنجیره شاهد به کار گرفتن آن هستیم.

مزایای استفاده نسبت به روش های مشابه:

از جمله مزایای استند تبلیغاتی می توان به موارد زیر اشاره نمود:

- طراحی استند به صورت آزاد می باشد و می توان در هر مکانی از آن استفاده نمود.

- استند تبلیغاتی دارای رنگ بندی متنوع بوده و مشتریان می توانند هماهنگ با رنگ بندی قفسه های خود آن را سفارش دهند.

- استند تبلیغاتی بسیار سبک بوده و حمل و نقل آن آسان می باشد.

- نصب و جایگذاری این استندها راحت صورت می پذیرد.

جنس اجزای تشکیل دهنده:

طراحان شرکت رادان صنعت شرق سه مدل طراحی متفاوت برای استندهای تبلیغاتی ارائه می دهند. هر یک از این مدل ها بر حسب ظاهر فیزیکی و مواد اولیه به کار رفته در ساخت آن ها، دارای طول عمر بالایی می باشند و بسیار با کیفیت هستند. برخی از این استند ها کاملا از فلز تولید شده اند و به استند فلزی نیز شناخته می شوند. برخی دیگر از ترکیب فلز و پلی کربنات ساخته شده اند. رنگ مورد استفاده در تمامی مدل ها، رنگ پودری الکترواستاتیک است که مقاومت بالایی در شرایط آب و هوایی مختلف دارد.

اجزای تشکیل دهنده:

استندهای تبلیغاتی از دو بخش اصلی بدنه و طبقات تشکیل شده اند. بدنه در واقع همان چهارچوب نگهدارنده طبقات است. طبقات نیز محل قرار گرفتن کاتالوگ های تبلیغاتی هستند و درون بدنه جانمایی می شوند. لازم به ذکر است تمامی طبقات دارای حفاظ می باشند تا از سقوط کاتالوگ ها جلوگیری نمایند.

میزان تحمل بار:

با توجه به مواد اولیه مرغوب به کار رفته در ساخت استند تبلیغاتی، این محصول نسبتا محکم بوده و می تواند تا حد مطلوبی در برابر وزن کاتالوگ ها مقاومت به عمل آورد.

روش نصب و استفاده:

استند تبلیغاتی همانند دیگر استندهای تولید شده در مجموعه رادان صنعت شرق به صورت آزاد طراحی شده است و هنگام نصب نیاز به پیچ شدن به دیوار و زمین ندارد.

ابعاد و مساحت مورد نیاز:

ابعاد استاندارد برای استندهای تبلیغاتی حدود 170 سانتی متر ارتفاع، 65 سانتی متر طول و 45 سانتی متر عرض می باشد. معمولا بین 4 تا 5 طبقه می توان در این ابعاد قرار داد.

شرکت رادان صنعت شرق یکی از تولیدکنندگان برتر در زمینه تجهیزات و ملزومات فروشگاهی می باشد. همکاران ما در بخش فروش مجموعه آماده ارائه خدمات و پاسخگویی جهت سفارش و یا دریافت مشاوره رایگان در رابطه با محصولات قفسه بندی انباری و فروشگاهی از جمله استند تبلیغاتی به شما عزیزان می باشند.

اطلاعات تماس :

شماره تماس: 37237149-051

تلفن مستقیم: 09126592314 - 09129200350

آدرس دفتر مرکزی: مشهد، نبش خیابان مطهری جنوبی 9

آدرس کارخانه: مشهد، کیلومتر 25 بزرگراه آسیایی، شهرک صنعتی فن آوری های برتر، کوشش 3