تجهیزات و ملزومات فروشگاهی

بخشی از نیاز یک مجموعه که با مواد اولیه و محصولات سر و کار دارد، جانمایی محصولات در انبار یا فروشگاه است، اما اینکه از چه تجهیزاتی برای بهینه سازی بیشتر فضا استفاده شود، انتخابی مهم و ضروری برای مدیران آن خواهد بود. گاهی پیش می آید سیستم قفسه بندی ثابت پاسخگوی نیاز مجموعه نیست و برخی از محصولات مکان مناسبی در اختیار ندارند. در این مواقع استفاده از تجهیزات دیگری همچون استندها امکان ذخیره سازی محصولات جانبی با ویژگی های خاص را فراهم آورد.

فروشگاه های بزرگ اغلب از تنوع کالا بالایی برخوردار هستند، که هر یک از این کالاها با توجه به خصوصیات یکتا خود، نیازمند محلی مناسب برای ذخیره سازی و یا چیدمان هستند. برای مثال دوچرخه ها باید در قفسه ای قرار بگیرند که علاوه بر نمایش دقیق و صحیح جزئیات عملکردی آن ها، مانع از حرکت و یا سقوط آن ها شود. تنوع اجناس موجود در فروشگاه با ویژگی های متعدد، تولیدکنندگان و طراحان سیستم های قفسه بندی فروشگاهی را بر آن داشته، محصولات خود را بر پایه خصوصیات و جزئیات کالاها خلق نمایند.

پس از انتخاب کالای مورد نظر، مشتریان قصد حرکت به سوی دیگر قفسه و تهیه اجناس دیگر را دارند اما آن ها نیاز دارند محصول انتخابیشان را به همراه خود حمل نمایند. یک فروشگاه مطلوب با در نظر گرفتن تمامی خواسته های مشتریان سعی در برآورده ساختن آن ها دارد. استفاده از سبدهای حمل محصول در فروشگاه، ایده ای کاربردی است و به مشتریان کمک می کند، کالاها را به راحتی در راهروهای محصولات حمل نمایند.

دیگر نکته مهم در امر مدیریت فروشگاه ها، خدمات رسانی هر چه بهتر به مشتریان است، زیرا دست یابی به رضایت مشتری اساسی ترین اصل در فروش موفق به شمار می آید. کالاهای فروشگاه باید در محلی مناسب قرار گیرند تا به راحتی در دسترس مشتریان از قبیل آقایان، خانم ها و حتی کودکان باشند. علاوه بر فراهم آوردن امکان دسترسی بدون دردسر به کالا، زمان به پایان رسیدن خرید، باید شرایطی را ایجاد نمود تا مشتریان به سهولت کالاهای خود را به صندوق دار تحویل دهند و مراحل تکمیل و پرداخت صورت حساب در عین سرعت و با دقت طی شود. از این رو باید اذعان داشت میز صندوق یکی از بخش های مهم و حیاتی در فروشگاه و هایپر مارکت های بزرگ محسوب می شود و می تواند در ایجاد احساس خوشایند و لذت بخش خرید، تاثیر شگرفی داشته باشد.

مجموعه رادان صنعت شرق طراح و تولید کننده انواع تجهیزات و ملزومات فروشگاهی می باشد و در تلاش است محصولاتی با کیفیت و رعایت اصول استاندارد بین المللی به هم میهنان عزیز ارائه دهد.

انواع تجهیزات و ملزومات فروشگاهی

اطلاعات تماس :

شماره تماس: 37237149-051

تلفن مستقیم: 09126592314 - 09129200350

آدرس دفتر مرکزی: مشهد، نبش خیابان مطهری جنوبی 9

آدرس کارخانه: مشهد، کیلومتر 25 بزرگراه آسیایی، شهرک صنعتی فن آوری های برتر، کوشش 3