قفسه بندی یکطرفه مدل البرز

محصولات رادان صنعت شرق تنوع بسیاری داشته و هر یک جهت رفع نیازهای به خصوصی طراحی شده اند. قفسه بندی یک طرفه نوعی از محصولات کاربردی این مجموعه است که دارای سه مدل مختلف با نام های انحصاری قفسه بندی البرز، استحکام و دنا می باشد. در این بخش قفسه بندی یکطرفه مدل البرز را معرفی می نماییم:

قفسه بندی یکطرفه مدل البرز

مشخصات قفسه بندی یکطرفه مدل البرز

جنس

پروفیل، ورق فولاد مبارکه، ورق روغنی، لیبل upvc، مفتول مسوار و رنگ پودری الکترواستاتیک

ابعاد

ارتفاع: 235 الی 400 سانتیمتر

عرض: طبقه کفی 50 سانتی متر و سایر طبقات 40 سانتی متر

طبقات: 5-6 عدد و بنابر نیاز مشتری قابل تغییر تا 8-9 عدد

تحمل بار

طبقه: حداکثر 130 کیلوگرم

کاربرد

فروشگاه ها، کتابخانه ها و نمایشگاه ها


کاربردها:

استفاده صحیح و بهینه از فضای موجود در فروشگاه های بزرگ و هایپر مارکت ها یکی از معیارهای مهم در زمان راه اندازی می باشد. به طور کلی هر چه چیدمان اجناس درون قفسه های فروشگاهی مرتب تر و دسترس پذیرتر باشد، مشتری تمایل بیشتری به تهیه مایحتاج خود از آن مرکز خرید خواهد داشت. حاشیه دیوارها یکی از بخش های کلیدی هر فروشگاهی بوده که امکان نمایش اجناس بسیاری را دارد و لازم است قفسه های مناسبی برای ین قسمت ها انتخاب نمود. قفسه یک طرفه مدل البرز شرکت رادان صنعت یکی از گزینه های مناسب جهت قفسه بندی دیوارهای فروشگاه می باشد.

مزایای استفاده نسبت به روش های مشابه:

قفسه بندی یکطرفه مدل البرز ساخت مجموعه رادان صنعت شرق امکانات و خصوصیات جالب توجهی دارد که در ادامه آن ها را بررسی می کنیم:

1. امکان جابجایی طبقه ها و تنظیم ارتفاع طبقه ها در قفسه یک طرفه دیواری

2. امکان تنظیم ارتفاع و تعداد طبقات به سلیقه مشتری

3. قابلیت تحمل بار به طور گسترده تا 130 کیلو گرم در هر طبقه

4. امکان نصب گارد برای جلوگیری از برخورد کالسکه های چرخ دار فروشگاهی به قفسه بندی

5. امکان نصب رگال و محافظ بر روی قفسه بندی برای فیکس کردن کالا و جلوگیری از ریزش کالاها از روی قفسه بندی

6. دارای تنوع رنگ به سلیقه مشتری

7. نصب خیلی سریع و آسان بدون پیچ کردن به دیوار

8. امکان نصب لایت باکس بالای طبقات برای نورپردازی

جنس اجزای تشکیل دهنده:

شرکت رادان صنعت شرق با استفاده از مواد اولیه با کیفیت و مرغوب به تولید و ساخت تجهیزات و قفسه بندی فروشگاه مشغول است. طبقات در قفسه بندی یک طرفه البرز از ورق روغنی تهیه شده تا بتواند در تمامی شرایط آب و هوایی مقاوم باشد. ستون ها از جنس پروفیل 80×40 و 100×40 با ضخامت 2 و 2.5 میلی متر و بازوها با استفاده از ورق فولاد مبارکه به ضخامت 2.5 تولید می شوند. همچنین برای ساخت صفحات پشت و کفپوش ها، ورق روغنی با ضخامت 0.8 میلیمتر استفاده شده و حفاظ طبقات از مفتول روکش شده مسوار تولید می گردد.

پوشش کلیه قطعات و محصولات قفسه بندی یک طرفه، رنگ پودری  الکترواستاتیک است. این رنگ در کوره هایی با دمای 220 درجه سانتی گراد و با بهترین کیفیت، پخت می گردد.

اجزای تشکیل دهنده:

قفسه های طرح البرز دارای بخش های مختلفی هستند که به کمک صفحه های پشت در یک دیگر کلاف شده اند. هر یک از این بخش ها دارای ویژگی ها و مشخصات به خصوصی است تا ایمنی و مقاومت قفسه به اندازه کافی برقرار گردد. به واقع طراحی هر جزء با در نظر گرفتن اندازه ها و میزان تحمل بار قفسه، انجام می شود تا بهترین شرایط و پایداری را برای سیستم فراهم سازد. در ادامه برخی از اجزای اصلی این مدل قفسه فروشگاهی را معرفی می نماییم:

- ستون های عمودی که در واقع پایه های نگهدارنده چهارچوب سازه هستند.

- براکت ها محل قرارگیری طبقات هستند و با نام بازویی افقی نیز شناخته می شوند.

- کفپوش ها و صفحات پشتی به جهت حفظ بهتر محصول در طبقات طراحی شده اند.

- لیبل ها که در قسمت جلو طبقات قرار می گیرند و وظیفه معرفی کالاها را دارند.

- حفاظ های جلو طبقات که جهت جلوگیری از ریزش کالاها در نظر گرفته شده اند.

- گارد و ریل های محافظ برای ممانعت از برخورد کالسکه های خرید با قفسه ها استفاده می شوند.

روش نصب و استفاده:

شرکت رادان صنعت شرق محصولات خود را به صورت سفارشی تولید می نماید. از این رو پس از طرح نیاز از سوی مشتری، طراحان مجموعه اقدام به بررسی درخواست های وی و محل اجرای پروژه نموده و بر اساس آن اجزا و قطعات محصول طراحی می شود. پس از پایان یافتن مرحله تولید و پرسکاری، کلیه مقاطع وارد خط شستشو شده و با روش های اسیدشویی و چربی گیری آماده رنگ می گردند. در نهایت قطعات رنگ آمیزی شده، درون بسته بندی های کارتن برای مشتری ارسال می شود.

ابعاد و مساحت مورد نیاز:

قفسه های یک طرفه مدل البرز دارای ارتفاعی معادل 235 سانتیمتر در حالت استاندارد هستند که می توان بنا بر نیاز ارتفاع آن ها را کاهش و یا افزایش داد. نکته مهم جهت تعیین ارتفاع قفسه، میانگین قدی مشتریان در آن منطقه است. ارتفاع قفسه های فروشگاه باید به گونه ای در نظر گرفته شود که اغلب افراد به تمامی طبقات دسترسی داشته باشند.

تعداد طبقات در قفسه بندی های فروشگاهی یک طرفه عموما 5 یا 6 طبقه در نظر گرفته می شود.

موارد ایمنی:

پس از انتخاب سیستم قفسه بندی بهینه و اصولی در یک فروشگاه زمان بررسی ایمنی و استحکام کافی آن جهت نگهداری و تحمل وزن اجناس می رسد. بازوهای نگهدارنده طبقات در قفسه بندی یک طرفه البرز دارای نک های تقویتی هستند تا از پیچش آن ها بر اثر تحمل بار جلوگیری به عمل آید. همچنین صفحات پشتی و کفپوش ها به جهت استقامت بیشتر با پل های تقویتی طراحی شده اند.

محافظت از کالاها در برابر سقوط، مبحث دیگری است که برای پیشگیری از آن، حفاظ های مفتولی جلو طبقات تعبیه شده است.

نکته دیگر احتمال برخورد کالسکه های خرید با قفسه ها و در نتیجه ریزش کالاها می باشد که برای این منظور امکان نصب گارد به روی قفسه بندی فراهم آمده است. استفاده از رگال و محافظ بر روی طبقات نیز برای جلوگیری از فروپاشی کالاها لازم می باشد.

شرکت رادان صنعت شرق یکی از تولیدکنندگان برتر در زمینه تجهیزات و قفسه بندی فروشگاهی می باشد. همکاران ما در بخش فروش مجموعه آماده ارائه خدمات و پاسخگویی جهت سفارش و یا دریافت مشاوره رایگان در رابطه با محصولات قفسه بندی انباری و فروشگاهی از جمله قفسه بندی یک طرفه البرز به شما عزیزان می باشند.

اطلاعات تماس :

شماره تماس: 37237149-051

تلفن مستقیم: 09126592314 - 09129200350

آدرس دفتر مرکزی: مشهد، نبش خیابان مطهری جنوبی 9

آدرس کارخانه: مشهد، کیلومتر 25 بزرگراه آسیایی، شهرک صنعتی فن آوری های برتر، کوشش 3