قفسه بندی یکطرفه مدل استحکام

تنوع در محصولات ساخت شرکت رادان صنعت بسیار زیاد بوده و این مجموعه در تلاش است تمامی نیازهای مشتریان عزیزش را تامین نماید. قفسه بندی یکطرفه نوعی از محصولات کاربردی این مجموعه است که دارای سه مدل مختلف با نام های انحصاری قفسه بندی البرز، استحکام و قفسه دنا می باشد. در این بخش قفسه بندی یکطرفه مدل استحکام را معرفی می نماییم:

قفسه بندی یکطرفه مدل استحکام

مشخصات قفسه بندی یکطرفه مدل استحکام

جنس

پروفیل، ورق فولاد مبارکه، ورق روغنی، لیبل upvc، مفتول مسوار و رنگ پودری الکترواستاتیک

ابعاد

ارتفاع: 235 الی 400 سانتیمتر

عرض: طبقه کفی 50 سانتی متر و سایر طبقات 40 سانتی متر

طبقات: 5-6 عدد و بنابر نیاز مشتری قابل تغییر تا 8-9 عدد

تحمل بار

طبقه: حداکثر 100 کیلوگرم

کاربرد

فروشگاه ها، کتابخانه ها و نمایشگاه ها


کاربردها:

محصولات یک فروشگاه بسیار متنوع بوده و هر یک از آن ها ابعاد و وزن های مختلف دارند. ضمن اینکه فضای محدود فروشگاه، اهمیت ذخیره سازی بهینه و استفاده اصولی از تمام محیط تحت اختیار را افزایش می دهد. کنار دیوارها بخشی از این فضا هستند که محل مناسبی برای به نمایش گذاشتن اجناس محسوب می شوند. از این رو توصیه می کنیم بنابر کالای مورد نظر، سیستم قفسه فروشگاهی مناسبی برای این قسمت ها انتخاب نمایید. قفسه یک طرفه مدل استحکام شرکت رادان صنعت یکی از گزینه های مناسب جهت قفسه بندی دیوارهای فروشگاه می باشد.

مزایای استفاده نسبت به روش های مشابه:

اگر بخواهیم مزیت های قفسه یکطرفه استحکام را برشماریم، می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

1. طبقات بر حسب نیاز مشتری قابلیت جابجایی دارند.

2. ارتفاع میان طبقات و همچنین تعداد آن ها به انتخاب مشتری متغیر است. 

3. نصب این سیستم بسیار ساده و راحت می باشد و نیازی به پیچ کردن آن به دیوار ندارد. 

4. با استفاده از لایت باکس در بالای طبقات، امکان نورپردازی فراهم می گردد.

5. رنگ قفسه ها به انتخاب مشتری تغییر می کند. 

جنس اجزای تشکیل دهنده:

ساخت قطعات قفسه بندی یک طرفه مدل استحکام، با استفاده از مواد اولیه با کیفیت و مرغوب انجام شده است. در طبقات آن از ورق روغنی با ضخامت 0.7 میلیمتر استفاده شده است و پایه های عمودی توسط پروفیل صنعتی 60×40 با ضخامتی 2 و 2.5 میلی متر ساخته شده اند. جهت تولید براکت ها هم، ورق فولاد مبارکه استفاده شده است که ضخامت آن 2.5 میلی متر می باشد. صفحات پشت و کفپوش ها هم همچون طبقات از ورق روغنی 0.7 میلیمتری ساخته شده اند. در این سیستم حفاظ هایی از جنس مفتول روکش شده مسوار برای طبقات در نظر گرفته شده است. 

پوشش کلیه قطعات و محصولات قفسه بندی یک طرفه، رنگ الکترواستاتیک نوع پودری است. این رنگ در کوره هایی با دمای 220 درجه سانتی گراد و با بهترین کیفیت، پخت می گردد.

اجزای تشکیل دهنده:

قفسه بندی یکطرفه استحکام دارای قطعات مختلفی است که با کنار هم قرار گرفتن آن ها سیستم آماده بارگذاری می شود. این قطعات عبارتند از:

- پایه های نگهدارنده سیستم که به صورت عمودی قرار می گیرند و با نام ستون نیز شناخته می شوند. 

- براکت ها به صورت افقی به ستون متصل می شوند و محل قرارگیری طبقات هستند. 

- طبقات صفحاتی عریض و افقی هستند که اجناس به روی آن ها بارگذاری می شوند. 

- کفپوش ها و صفحه پشتی نیز جهت نگهداری محصولات در طبقه ها کاربرد دارند. 

- جلو طبقه ها برچسب هایی با نام لیبل قرار می گیرد که معرف محصولات درون قفسه هستند.

- حفاظ های جلو طبقات که جهت جلوگیری از ریزش کالاها در نظر گرفته شده اند.

- گارد و ریل های محافظ برای جلوگیری از برخورد کالسکه های خرید با قفسه ها به کار می روند.

میزان تحمل بار

قفسه یکطرفه مدل استحکام به گونه ای نصب شده تا تحمل نگهداری کالاهایی با وزن متوسط را داشته باشد. از این رو این سیستم قادر است در هر طبقه وزنی معادل 100 کیلوگرم را به صورت گسترده تحمل نماید. 

روش نصب و استفاده:

شرکت رادان صنعت شرق سیستم های قفسه بندی خود را به صورت سفارشی تولید می نماید. بدین جهت ابتدا نیاز مشتری و درخواست وی بررسی شده، سپس مراحل تولید محصول اجرا می شود. پس از طراحی قطعات، آن ها را به مرحله تولید می برند تا بر اساس اندازه های تعیین شده، برش های لازم و پرسکاری روی قطعات انجام شود. پس از پایان یافتن مرحله تولید و پرسکاری، کلیه مقاطع وارد خط شستشو شده و با روش های اسیدشویی و چربی گیری آماده رنگ می گردند. آخرین مرحله بسته بندی قطعات درون کارتن و ارسال آن ها برای مشتری می باشد. 

ابعاد و مساحت مورد نیاز:

ارتفاع استاندارد قفسه های استحکام حدود 235 سانتی متر است. البته با توجه به نیاز مشتری امکان تغییر این ارتفاع در جهت کاهش و یا افزایش آن میسر می باشد. جهت تعیین ارتفاع طبقات باید میانگین قدی افراد حاضر در منطقه فروشگاه را نیز در نظر داشت تا مشتریان هنگام خرید به تمامی کالاها دسترسی داشته باشند. تعداد طبقات در قفسه بندی های فروشگاهی یک طرفه عموما 5 یا 6 طبقه در نظر گرفته می شود.

موارد ایمنی:

پس از انتخاب سیستم قفسه بندی بهینه و اصولی در یک فروشگاه نوبت آزمایش و بررسی ایمنی و استحکام کافی آن فرا می رسد. زیرا این قفسه باید بتوانند کالاهای چیده شده را به درستی حفظ نمایند. لازم به ذکر است بازوهای نگهدارنده طبقات در قفسه بندی یک طرفه استحکام دارای نک های تقویتی هستند تا از پیچش آن ها بر اثر تحمل بار جلوگیری به عمل آید. همچنین صفحات پشتی و کفپوش ها به جهت استقامت بیشتر با پل های تقویتی طراحی شده اند. همچنین به جهت جلوگیری از ریزش و فروپاشی کالاهای درون قفسه، حفاظ های مفتولی جلو هر طبقه تعبیه گردیده است. 

از جمله دیگر امکانات این سیستم می توان به استفاده از گارد جهت جلوگیری از برخورد کالسکه های خرید با قفسه اشاره نمود. این مورد با توجه به نظر مشتری فراهم می آید، اما توصیه می کنیم استفاده از این گاردها را فراموش نکنید. 

شرکت رادان صنعت شرق یکی از تولیدکنندگان برتر در زمینه تجهیزات و قفسه بندی فروشگاهی می باشد. همکاران ما در بخش فروش مجموعه آماده ارائه خدمات و پاسخگویی جهت سفارش و یا دریافت مشاوره رایگان در رابطه با محصولات قفسه بندی انباری و فروشگاهی از جمله قفسه بندی یک طرفه البرز به شما عزیزان می باشند.

اطلاعات تماس :

شماره تماس: 37237149-051

تلفن مستقیم: 09126592314 - 09129200350

آدرس دفتر مرکزی: مشهد، نبش خیابان مطهری جنوبی 9

آدرس کارخانه: مشهد، کیلومتر 25 بزرگراه آسیایی، شهرک صنعتی فن آوری های برتر، کوشش 3