قفسه بندی گوشه مدل البرز

قفسه بندی فروشگاه قسمت اعظمی از مراحل اولیه راه اندازی آن است. انتخاب سیستم قفسه بندی درست در آینده کاری فروشگاه بسیار موثر بوده و در صورت عدم کیفیت لازم، احتمال آسیب دیدن اجناس و در نتیجه ضرر و زیان صاحبان آن افزایش می یابد. شرکت رادان صنعت شرق طراح و توسعه دهنده سیستم های قفسه بندی فروشگاهی در سراسر کشور می باشد و محصولات متنوعی در این حوزه تولید نموده است. قفسه بندی گوشه یکی از صدها محصول طراحی شده در این مجموعه می باشد که در مدل های البرز و استحکام عرضه می گردد. در ادامه به معرفی قفسه گوشه مدل البرز می پردازیم:

قفسه بندی گوشه مدل البرز

مشخصات قفسه بندی گوشه مدل البرز

جنس

پروفیل، ورق فولاد مبارکه، ورق روغنی، لیبل upvc، مفتول مسوار و رنگ پودری الکترواستاتیک

ابعاد

ارتفاع: 235 سانتيمتر

طبقات: 5-6 عدد

تحمل بار

طبقه: حداکثر 130 کيلوگرم

کاربرد

فروشگاه ها و هایپرمارکت ها


کاربردها:

قفسه بندی گوشه البرز مناسب فروشگاه ها و هایپرمارکت های بزرگ است که قصد نظم بخشیدن به چینش کالاها و روال فروش خود دارند. این مدل قفسه مکان های کناری و گوشه های فروشگاه را پوشش داده و موجب به کارگیری محل های بلااستفاده می گردد.

مزایای استفاده نسبت به روش های مشابه:

از ویژگی های قفسه بندی گوشه رادان صنعت می توان به موارد زیر اشاره کرد:

1. امکان جابجایی طبقه ها و تنظیم ارتفاع طبقه ها در قفسه گوشه دیواری

2. امکان افزایش و یا کاهش ارتفاع و تعداد طبقات بنا بر نیاز مشتری

3. قابلیت تحمل بار به طور گسترده در هر طبقه تا 130 کیلو گرم

4. امکان متصل کردن دو ردیف قفسه یکطرفه که به صوت L و زاویه 90 درجه می باشد.

5. نصب خیلی سریع و آسان بدون پیچ کردن به دیوار

6. قابلیت استفاده از لایت باکس در قسمت بالایی این نوع قفسه ها جهت نور پردازی

7. دارای تنوع رنگ به سلیقه مشتری

جنس اجزای تشکیل دهنده:

مجموعه رادان صنعت شرق تمامی محصولات خود را از مواد اولیه مرغوب و با کیفیت تولید می کند تا رضایت حداکثری مشتریانش را به همراه داشته باشد.

اجزای قفسه بندی گوشه البرز نیز از مواد باکیفیت ساخته و پرداخته می شوند. ستون های این قفسه بندی که متحمل وزن کالاها هستند از جنس پروفیل تهیه شده است. براکت ها نیز از ورق فولاد مبارکه با ضخامتی معادل 2.5 میلی متر ساخته می شوند. در این قفسه بندی از ورق روغنی با ضخامت 0.8 میلی متر، جهت تولید کفپوش ها و صفحات پشت استفاده می شود. همچنین حفاظ های جلو طبقات از مفتول مسوار با بهترین کیفیت آبکاری و لیبل های اعلام نام محصول و قیمت آن از بهترین لیبل های upvc  موجود در بازار هستند.

پوشش کلیه اجزای قفسه بندی گوشه البرز، رنگ پودری الکترواستاتیک است که در دمای 220 درجه سانتی گراد با بهترین کیفیت پخت می گردد.

اجزای تشکیل دهنده:

- ستون های پایه قفسه بندی

- براکت ها یا همان بازوهای نگه دارنده طبقات

- کفپوش ها و صفحات پشت

- لیبل های قرار گرفته جلو طبقات جهت معرفی محصول و قیمت آن

- حفاظ های نگهدارنده کالاها جلو طبقات

- لایت باکس های نورپردازی

روش نصب و استفاده:

قفسه مورد معرفی مناسب استفاده در کنج ها و گوشه های سالن فروش است. جهت تولید این محصول ابتدا لازم است محل مورد نظر بررسی شده و پس از تعیین اندازه، طراحان اقدام به پیاده سازی قفسه می نمایند. با پایان یافتن مراحل طراحی، تولید و پرسکاری، تمامی مقاطع قفسه بندی گوشه، وارد خط شستشو شده و با اسیدشویی و چربی گیری آماده رنگ می شوند. قطعات پس از رنگ آمیزی در بسته های کارتنی قرار گرفته و برای مشتری ارسال می گردند.

ابعاد و مساحت مورد نیاز:

قفسه های گوشه البرز در حالت استاندارد ارتفاعی حدود 2.35 متر دارند که برحسب درخواست مشتریان قابلیت تقسیم بندی این ارتفاع در 5 یا 6 طبقه امکان پذیر است. از این رو برای نصب و استفاده از این قفسه ها نیازمند فضایی با ارتفاع بیش از 2.35 متر می باشید. ضمن اینکه عرض محیط نیز باید مهیای ابعاد سیستم مورد نظر باشد تا بهترین نتیجه جهت استفاده از قفسه بندی گوشه به دست آید.  

موارد ایمنی:

حفظ استقامت و پایداری قفسه ها در فروشگاه امری مهم و ضروری است. از این رو مهندسان شرکت رادان صنعت شرق هنگام طراحی قفسه ها، برای جلوگیری از پیچش براکت ها یا همان بازوهای نگه دارنده طبقات، از نک های تقویتی استفاده می کنند. همچنین برای کفپوش ها و صفحات پشتی از پل های تقویتی بهره می گیرند تا استقامت بیشتر و مطمئن تری برای قفسه ها ایجاد نمایند.

شرکت رادان صنعت شرق یکی از تولیدکنندگان برتر در زمینه تجهیزات فروشگاهی می باشد. همکاران ما در بخش فروش مجموعه آماده ارائه خدمات و پاسخگویی جهت سفارش و یا دریافت مشاوره رایگان در رابطه با محصولات قفسه بندی انباری و فروشگاهی از جمله قفسه بندی گوشه البرز به شما عزیزان می باشند.

اطلاعات تماس :

شماره تماس: 37237149-051

تلفن مستقیم: 09126592314 - 09129200350

آدرس دفتر مرکزی: مشهد، نبش خیابان مطهری جنوبی 9

آدرس کارخانه: مشهد، کیلومتر 25 بزرگراه آسیایی، شهرک صنعتی فن آوری های برتر، کوشش 3