قفسه بندی گوشه مدل استحکام

سیستم های قفسه بندی فروشگاهی تنوع بالایی دارند که این امر می تواند سردرگمی صاحبان فروشگاه ها را در پی داشته باشد. آن ها سعی دارند محصولی متناسب با نیاز خود خریداری کنند اما به دلیل اطلاعات کم در این رابطه، گاهی انتخاب هایشان درست نیست. این انتخاب ها در آینده خسارات زیادی به درآمد فروشگاه وارد ساخته و نتیجه مطلوبی نخواهند داشت. توصیه می کنیم هنگام خرید قفسه های فروشگاهی ابتدا با متخصصان این حوزه مشورت نموده و تمامی نیازهای خود را به آن ها شرح دهید تا بهترین محصول را به شما معرفی نمایند.

قفسه بندی گوشه مدل استحکام

مشخصات قفسه بندی گوشه مدل استحکام

جنس

پروفیل، ورق فولاد مبارکه، ورق روغنی، لیبل upvc، مفتول مسوار و رنگ پودری الکترواستاتیک

ابعاد

ارتفاع: 235 سانتيمتر

طبقات: 5-6 عدد

تحمل بار

طبقه: حداکثر 100 کیلوگرم

کاربرد

فروشگاه ها، کتابخانه ها و نمایشگاه ها


شرکت رادان صنعت شرق سال های متمادی در حوزه ساخت قفسه و تجهیزات فروشگاهی فعالیت می کند. این مجموعه دارای متخصصان زبده ای در این حوزه بوده و با نیازسنجی های دقیق محصولاتی کاربردی طراحی می نماید. در این بخش قصد معرفی یکی از محصولات پرفروش این شرکت، با نام قفسه بندی گوشه را داریم. این سیستم در مدل های استحکام و البرز طراحی می گردد.  با ما همراه باشید!

کاربردها:

قفسه بندی گوشه طرح استحکام، مناسب چیدمان کالاهایی با وزن متوسط است و اغلب در مکان هایی همچون فروشگاه، هایپرمارکت، کتابخانه و یا حتی نمایشگاه مورد استفاده قرار می گیرد. توسط این سیستم می توان از تمام فضای در اختیار استفاده نموده و گوشه های سالن را به بهره برداری می رساند..

مزایای استفاده نسبت به روش های مشابه:

اگر بخواهیم مزیت های حاصل از استفاده قفسه بندی گوشه استحکام را بیان کنیم، موارد ذیل در راس آن ها خواهد بود:

1. می توان طبقات را طبق نظر خود جابجا نموده و ارتفاع آن ها را تنظیم کرد.

2. قابلیت افزایش و یا کاهش ارتفاع میان طبقات وجود دارد.

3. امکان متصل نمودن دو ردیف قفسه یکطرفه که به صوت L و زاویه 90 درجه می باشد.

5. مراحل نصب بسیار آسان بوده و نیاز به پیچ کردن آن به دیوار نیست.

6. امکان بهره گرفتن از لایت باکس در بخش بالایی، به جهت نورپردازی فراهم است.

7. دارای رنگ بندی متنوع می باشد تا مشتری انتخاب های بیشتری داشته باشد.

جنس اجزای تشکیل دهنده:

در سیستم های قفسه بندی فروشگاهی، کیفیت و زیبایی حرف اول را می زنند. از این رو باید از بهترین مواد اولیه جهت ساخت آن ها استفاده نمود. مجموعه رادان صنعت جهت ساخت اجزا قفسه بندی گوشه از موادی عالی و مرغوب بهره می گیرد. ستون های این سیستم از پروفیل 60×40 صنعتی ساخته شده است و برای براکت ها ورق فولاد مبارکه با ضخامت 2.5 میلی متر استفاده شده است. ورق روغنی با ضخامت 0.7 میلی متر نیز برای کفپوش طبقات و صفحات پشتی به کار رفته است. دیگر اجزا همچون حفاظ های محافظ و لیبل مشخصات محصولات، به ترتیب از مفتول مسوار با بهترین کیفیت آبکاری و upvcهای مرغوب تهیه شده اند.

پوشش کلیه اجزای قفسه بندی گوشه استحکام، رنگ پودری الکترواستاتیک است که در دمای 220 درجه سانتی گراد با بهترین کیفیت پخت می گردد.

اجزای تشکیل دهنده:

قفسه بندی گوشه دارای سه جزء اصلی و سه جزء منتخب می باشد. اجزاء منتخب بنا به درخواست مشتری بر روی قفسه ها نصب می گردند. در ادامه با تمامی قطعات تشکیل دهنده این قفسه آشنا می شویم:

- ستون های پایه قفسه بندی

- براکت های نگه دارنده طبقات

- کفپوش ها و صفحات پشت

- لیبل های قرار گرفته جلو طبقات جهت معرفی محصول و قیمت آن

- حفاظ های نگهدارنده کالاها جلو طبقات

- لایت باکس های نورپردازی

میزان تحمل بار:

قفسه های گوشه مدل استحکام بسیار مقاوم بوده و اغلب جهت کالاهایی با وزن متوسط مورد استفاده قرار می گیرند. هنگام چیدمان در این قفسه ها باید محصولات را به صورت گسترده در آن قرار داد تا در برابر وزن آن ها به خوبی مقاومت نموده و عمر سیستم بالا رود. این قفسه می تواند وزنی معادل 100 کیلوگرم را در هر طبقه و به صورت گسترده تحمل نماید.

روش نصب و استفاده:

طراحی و ساخت قفسه های گوشه با تعیین نیازهای مشتری آغاز می گردد. پس از مشخص شدن اندازه قطعات، شروع به تولید آن ها می نمایند. در این راستا، مقاطع وارد مرحله برشکاری و پرسکاری می گردند. پس از اتمام مرحله ساخت، زمان شستشو قطعات با روش های اسیدشویی و چربی گیری می باشد. در این بخش هر گونه آلودگی از سطح قطعه پاک شده و آماده رنگ آمیزی می گردد. سپس آن ها را به کوره های رنگ آمیزی برده و در دمای 220 درجه سانتی گراد با بهترین کیفیت پخت، قطعات را با رنگ پودری الکترواستاتیک پوشش می دهند. در نهایت آن ها را درون کارتن بسته بندی نموده و برای مشتری ارسال می کنند.

ابعاد و مساحت مورد نیاز:

ارتفاع مناسب برای قفسه های گوشه استحکام حدود 235 سانتی متر (معادل 2.35 متر) می باشد که در این ارتفاع می توان 5 یا 6 طبقه قرار داده و فضای آن را تقسیم نمود. اندازه های ذکر شده در حالت استاندارد کاربرد دارد اما مشتری می تواند بر حسب نیاز خود این اندازه ها را در زمان سفارش محصول تغییر دهد.

موارد ایمنی:

ایجاد فضایی ایمن در سالن های قفسه بندی شده از اهمیت بالایی برخوردار است. به این جهت متخصصان مجموعه رادان صنعت شرق در طراحی قفسه گوشه استحکام از نک های تقویتی استفاده می کنند تا احتمال پیچ خوردن بازوها را به صفر برسانند. همچنین در کفپوش ها و صفحات پشتی از پل های تقویتی استفاده می کنند تا در برابر وزن کالاها مقاومت مناسبی داشته باشند. این سیستم به گونه ای طراحی شده تا وزن اعلام شده را به درستی تحمل نماید و ایمنی کافی را داشته باشد.

شرکت رادان صنعت شرق یکی از تولیدکنندگان برتر در زمینه تجهیزات و قفسه بندی فروشگاهی می باشد. همکاران ما در بخش فروش مجموعه آماده ارائه خدمات و پاسخگویی جهت سفارش و یا دریافت مشاوره رایگان در رابطه با محصولات قفسه بندی انباری و فروشگاهی از جمله قفسه بندی گوشه استحکام به شما عزیزان می باشند.

اطلاعات تماس :

شماره تماس: 37237149-051

تلفن مستقیم: 09126592314 - 09129200350

آدرس دفتر مرکزی: مشهد، نبش خیابان مطهری جنوبی 9

آدرس کارخانه: مشهد، کیلومتر 25 بزرگراه آسیایی، شهرک صنعتی فن آوری های برتر، کوشش 3