قفسه مخصوص نان

تهیه تجهیزات و قفسه بندی فروشگاهی از جمله کارهای اولیه جهت راه اندازی فروشگاه است. این مرحله بسیار مهم و حساس است به نحوی که با انتخاب اشتباه ضررهای بسیاری به درآمد فروشگاه وارد می گردد. بهتر است با دقت و انجام بررسی های لازم شرکت سازنده تجهیزات فروشگاه را انتخاب نمایید تا از بابت ایمنی و کیفیت سیستم قفسه بندی خود اطمینان حاصل کنید. شرکت رادان دهه های متوالی در امر ساخت ملزومات فروشگاهی فعال است و محصولات متنوعی در این حوزه ارائه می دهد. قفسه مخصوص نان از جمله تولیدات این شرکت است که در این بخش به معرفی آن می پردازیم:

قفسه مخصوص نان

مشخصات قفسه مخصوص نان

جنس

ورق فولاد مبارکه، پروفيل صنعتي، چوب راش و رنگ پودر الکترواستاتیک

ابعاد

ارتفاع: 235 سانتيمتر

طبقه: 3 عدد (قابل تغییر بر حسب نیاز مشتری)

تحمل بار

طبقه: 30 تا 35 کیلوگرم

کاربرد

فروشگاه ها، هایپرمارکت ها و سوپرمارکت ها


کاربردها

قفسه های مخصوص نان جهت استفاده در فروشگاه ها و هایپر مارکت ها طراحی و تولید شده است. این قفسه ها جهت نگهداری انواع نان های باگت، تست و ... است که میان سایر قفسه های فروشگاه قرار می گیرد تا نان ها در دسترس مشتریان باشند.

مزایای استفاده نسبت به روش های مشابه

رادان صنعت در قسمت بالایی قفسه مخصوص نان، جهت اجرای نورپردازی بر روی طبقات، لایت باکسی در نظر گرفته که مجهز به آینه است. این محصول بنا به نیاز و درخواست مشتری در رنگ بندی متنوع ساخته و تولید می گردد تا هماهنگی میان قفسه های موجود در فروشگاه برقرار باشد. ضمن اینکه طراحی قفسه به گونه ایست که امکان جا به جایی طبقات و تنظیم ارتفاع آن ها برای مشتریان فراهم باشد.

جنس اجزای تشکیل دهنده

این مجموعه در تلاش است محصولات خود را با کیفیت بالا تهیه نماید. از این رو بهترین مواد اولیه را در ساخت محصولات خود به کار می گیرد. ستون های قفسه نان از پروفیل 80×40 و 100×40 به ضخامت 2 و 5/2 میلی متر ساخته می شود. براکت ها نیز از فولاد مبارکه با ضخامتی معادل 5/2 میلی متر تولید می گردند. طبقات در این قفسه ها از چوب راش تهیه شده و روکشی از جنس پلی استر دارند. در نهایت تمامی قطعات با رنگ پودری الکترواستاتیک پوشش شده و در دمای 220 درجه سانتی گراد با بهترین کیفیت پخت می گردند.

اجزای تشکیل دهنده

قفسه مخصوص نان از سه بخش اصلی شامل ستون، براکت و طبقات ساخته می شود. ستون ها وظیفه نگهداری چهارچوب قفسه را دارند و براکت ها که با نام بازوهای نگه دارنده نیز شناخته می شوند، بر روی ستون ها قرار می گیرند. در نهایت طبقات که محل چیدن کالا هستند، به روی براکت ها تعبیه می شوند.

روش نصب و استفاده

قفسه نان به آسانی قابل استفاده است و نصب آن ها نیاز به پیچ کردن به دیوار ندارد. این قفسه ها در کارخانه پس از اتمام مراحل تولید و پرسکاری، قطعات را به خط شستشو می برند و در این مرحله با روش های اسیدشویی و چربی گیری، آماده رنگ آمیزی می نمایند. در نهایت پس از رنگ آمیزی در کوره ها، مقاطع را در بسته بندی های کارتن قرار داده و برای مشتری ارسال می کنند.

ابعاد و مساحت مورد نیاز

قفسه نان همانند قفسه های یکطرفه است و دارای ارتفاعی معادل 235 سانتی متر می باشد. این قفسه ها در حالت استاندارد دارای 3 طبقه هستند. لازم به ذکر است تعداد طبقات بر حسب نیاز مشتری قابلیت افزایش و یا کاهش را دارند.

موارد ایمنی

حفظ ایمنی قفسه ها در فروشگاه بسیار مهم است. از این رو هنگام ساخت آن ها از قطعاتی استفاده می شود تا قدرت و مقاومت آن ها را افزایش دهند. قفسه نان نیز از این قاعده خارج نبوده و براکت های آن با نک های تقویتی ساخته می گردد تا مانع از پیچش بازو ها شوند.

نکته دیگر امکان استفاده از گاردهای محافظ به جهت جلوگیری از برخورد کالسکه های چرخ دار فروشگاهی با قفسه ها و ریزش کالاها وجود دارد.

شرکت رادان صنعت شرق یکی از تولیدکنندگان برتر در زمینه تجهیزات و قفسه بندی فروشگاهی می باشد. همکاران ما در بخش فروش مجموعه آماده ارائه خدمات و پاسخگویی جهت سفارش و یا دریافت مشاوره رایگان در رابطه با محصولات قفسه بندی فروشگاهی از جمله قفسه مخصوص نان به شما عزیزان می باشند.

اطلاعات تماس :

شماره تماس: 37237149-051

تلفن مستقیم: 09126592314 - 09129200350

آدرس دفتر مرکزی: مشهد، نبش خیابان مطهری جنوبی 9

آدرس کارخانه: مشهد، کیلومتر 25 بزرگراه آسیایی، شهرک صنعتی فن آوری های برتر، کوشش 3