قفسه سنگین فروشگاهی

راه اندازی هایپر مارکت و فروشگاه های بزرگ در سراسر جهان نیازمند سیستم قفسه بندی بهینه و اصولی می باشد. این سیستم باید به گونه ای طراحی گردد تا دسترسی به کالاها آسان بوده و هیچ محصولی از دید مشتریان دور نماند. مجموعه رادان صنعت شرق با داشتن تجربه و تخصص بالا در امر تولید قفسه های انبار و فروشگاه، محصولات متنوعی در این حوزه به صاحبان هایپرمارکت ها ارائه می دهد. قفسه بندی سنگین فروشگاهی از جمله تجهیزات قفسه بندی فروشگاهی شرکت رادان صنعت شرق است. ستون دوبل و Heavy shelf shop نام های دیگر این سیستم هستند.

قفسه سنگین فروشگاهی

مشخصات قفسه سنگین فروشگاهی

جنس

پروفیل صنعتی، ورق فولاد مبارکه، ورق روغنی، رنگ پودری الکترواستاتیک

ابعاد

ارتفاع: 200، 235، 270 و 300 سانتیمتر

طول: 98 و 120 سانتیمتر

عمق: 80 سانتیمتر

تحمل بار

طبقه: 200 تا 210 کيلوگرم

کاربرد

انبار کالاهای تند مصرف با وزن زیاد


کاربردها:

قفسه بندی سنگین فروشگاهی برای بارگذاری اجناس تند مصرف با وزن زیاد کاربرد دارد. هایپرمارکت ها، فروشگاه های بزرگ، سردخانه ها و یا کارگاه های قطعات و لوازم یدکی از جمله مواردی هستند که می توان با استفاده از قفسه بندی ستون دوبل فروشگاهی به محصولات و کالاهای آن ها نظم بخشید.

جنس اجزای تشکیل دهنده:

شرکت رادان صنعت شرق نمامی محصولات خود را با استفاده از مواد اولیه با کیفیت و مرغوب تولید می کند. طبقات در قفسه بندی ستون دوبل فروشگاهی از بهترین ورق گالوانیزه تهیه شده تا بتواند در تمامی شرایط آب و هوایی، اعم از خشک و یا مرطوب، دوام قابل قبولی داشته باشد. ستون ها نیز با پروفیل مقاوم و بازوها با استفاده از ورق فولاد مبارکه طراحی شده اند. همچنین برای ساخت صفحات پشت و کفپوش ها، ورق روغنی با ضخامت 0.8 میلیمتر به کار گرفته شده و حفاظ کالاها از مفتول مسوار با بهترین کیفیت آبکاری تولید می گردد.

پوشش تمامی قطعات، رنگ پودری الکترواستاتیک است که در دمای 220 درجه سانتی گراد با بهترین کیفیت پخت می شود.

اجزای تشکیل دهنده:

- ستون ها یا همان پایه های اصلی سیستم که بخش اعظمی از وزن قفسه را تحمل می کنند.

-  براکت ها که با نام بازویی هم شناخته می شوند، محل قرارگیری طبقات هستند.

- کفپوش ها و صفحات پشتی به جهت حفظ بهتر محصول در طبقات تعبیه می شوند.

- لیبل ها که در قسمت جلو طبقات قرار می گیرند و وظیفه معرفی کالاها را دارند. این لیبل ها از جنس UPVC هستند.

- حفاظ های جلو طبقات هم یکی دیگر از اجزا این سیستم است که برای ممانعت از ریزش کالاها طراحی شده اند.

میزان تحمل بار:

قفسه های سنگین فروشگاهی به دلیل ماهیت کاری خود باید قادر به تحمل کالاهای سنگین وزن باشند. میزان تحملی که این قفسه ها دارد در حدود 200 تا 210 کیلوگرم بار در هر طبقه است. از این رو هنگام چیدمان کالا در این قفسه ها باید دقت نمود، وزن اجناس از وزن قابل تحمل قفسه ها بیشتر نشود تا سیستم قفسه بندی فروشگاهی بتواند ایمنی لازم را برای کالاها تامین نماید. 

روش نصب و استفاده:

قفسه های سنگین فروشگاهی به دو حالت یک طرفه و دو طرفه تولید می گردند که ارتفاع و تعداد طبقات در آن به سلیقه مشتری و بنا بر کاربرد مورد نظر قابل افزایش و یا کاهش است.

شرکت رادان صنعت شرق به صورت سفارشی اقدام به تولید تجهیزات قفسه بندی فروشگاهی و انباری می نماید. در این مجموعه پس از بررسی نیازهای مشتری و محل پیاده سازی سیستم قفسه بندی مورد نظر، اجزا و قطعات محصول طراحی و تولید می گردد. پس از پایان یافتن مرحله تولید و پرسکاری، کلیه مقاطع وارد خط شستشو شده و با روش های اسیدشویی و چربی گیری آماده رنگ می شوند. در نهایت قطعات رنگ آمیزی شده، درون بسته بندی های کارتن برای مشتری ارسال می گردد.

ابعاد و مساحت مورد نیاز:

این سیستم قفسه بندی فروشگاهی با توجه به کاربرد مورد نظر و محل استقرار در ابعاد و اندازه های گوناگونی قابل اجرا است. در این بخش اندازه هر یک از اجزا آن را به طور جداگانه بیان می کنیم:

- ستون های پروفیلی در این مدل قفسه بندی فروشگاهی با دو سایز مختلف معادل 80×40 و 100×40 سانتیمتر تولید می شوند و ضخامت آن ها 2 و یا 2.5 میلی متر در نظر گرفته می شود.

- بازوهای نگه دارنده طبقات نیز 2.5 میلی متر ضخامت دارند و طول آن ها با توجه به نیاز مشتری بین 200 تا 300 سانتیمتر قابل تغییر است.

- صفحات به کار رفته در بخش پشتی قفسه ها با ضخامتی معادل 0.8 میلی متر طراحی می شوند.

موارد ایمنی:

قفسه سنگین فروشگاهی جهت نگهداری کالاهای سنگین وزن طراحی شده است و استقامت آن ها بسیار مهم است. در این سیستم به جهت افزایش ایمنی و تقویت قفسه هایی با عمق زیاد، از زاویه های خاص و ستون های پروفیلی در بخش جلویی طبقات استفاده می شود. همچنین برای جلوگیری از پیچش براکت ها یا همان بازوهای نگه دارنده طبقات، نک های تقویتی در طراحی به کار گرفته می شوند. صفحات پشتی نیز دارای پل های تقویتی هستند تا استقامت بیشتر و مطمئن تری برای قفسه ها ایجاد نمایند.

محافظت از کالاها در برابر سقوط، مبحث دیگری است که برای پیشگیری از آن، حفاظ های مفتولی جلو طبقات تعبیه شده است.

شرکت رادان صنعت شرق یکی از تولیدکنندگان برتر در زمینه تجهیزات فروشگاهی و انباری می باشد. همکاران ما در بخش فروش مجموعه آماده ارائه خدمات و پاسخگویی جهت سفارش و یا دریافت مشاوره رایگان در رابطه با محصولات قفسه بندی انباری و فروشگاهی از جمله قفسه بندی سنگین فروشگاهی به شما عزیزان می باشند.

پروژه های اجرا شده:

شرکت رادان صنعت شرق، پروژه های متعددی توسط سیستم قفسه سنگین فروشگاهی در سراسر کشور اجرا نموده است که برخی از آن ها عبارتند از: فروشگاه های شهرداری، فروشگاه های زنجیره ای تیرازیس شیراز، فروشگاه آفتاب شهر کرد، فروشگاه های زنجیره ای کوثر اصفهان

اطلاعات تماس :

شماره تماس: 37237149-051

تلفن مستقیم: 09126592314 - 09129200350

آدرس دفتر مرکزی: مشهد، نبش خیابان مطهری جنوبی 9

آدرس کارخانه: مشهد، کیلومتر 25 بزرگراه آسیایی، شهرک صنعتی فن آوری های برتر، کوشش 3