قفسه بندی دیوارکوب مدل دنا

یکی از راه های منظم کردن اجناس در فروشگاه ها استفاده از سیستم های قفسه بندی است. شما می توانید با چیدن قفسه ها و تنظیم ارتفاع آن ها بر اساس کالای مورد نظرتان، فضای بهینه ای جهت ذخیره و مرتب سازی کالاها ایجاد نمایید. قفسه بندی دیوارکوب محصولی از شرکت رادان صنعت شرق است که در این بخش به بررسی آن می پردازیم. قفسه دیواری و یا قفسه بندی سوپر مارکتی نام های دیگری هستند که به این سیستم نسبت داده می شوند.

قفسه بندی دیوارکوب مدل دنا

مشخصات قفسه بندی دیوارکوب مدل دنا

جنس

پروفیل صنعتی، ورق فولاد مبارکه، ورق روغنی و رنگ پودری الکتروااستاتیک

ابعاد

ارتفاع: 70، 100، 120، 150، 200 و 250 سانتيمتر

عرض: 20، 25، 30، 35، 40 و 50 سانتيمتر

طول: 55، 75 و 95 سانتيمتر

تحمل بار

طبقه: حدود 30 تا 35  کیلوگرم

کاربرد

انبارهای سبک، انبارهای خانگی و فروشگاه ها


کاربردها:

قفسه بندی دیوارکوب مدل دنا اغلب در فروشگاه های کوچک و یا انبارهای خانگی به کار می رود. همچنین می توان از آن در انبارهای سبک و نسبتا کوچک نیز استفاده نمود.

مزایای استفاده نسبت به روش های مشابه:

برخی از مزایا و ویژگی های قفسه بندی دیوارکوب شرکت رادان صنعت به شرح زیر می باشد:

1. استفاده از قفسه دیواری ارزان ترین راهکار برای مرتب سازی فروشگاه ها، انبارهای خانگی و سبک است.

2. در این روش امکان جابجایی طبقه ها و تنظیم ارتفاع آن ها با توجه به ابعاد کالای مورد نظر وجود دارد.

3. مشتری می تواند رنگ اجزای قفسه بندی را بر حسب سلیقه خود انتخاب نماید.

جنس اجزای تشکیل دهنده:

استفاده از مواد اولیه مرغوب اصل اولیه مجموعه رادان صنعت شرق جهت تولید اجزا قفسه بندی انبارها و فروشگاه ها می باشد. در قفسه بندی دیواری مدل دنا، برای ساخت ستون ها از ناودانی محکم و مقاوم استفاده شده است. بازویی ها از ورق فولاد مبارکه با ضخامت 2 میلیمتر تولید شده و کفپوش طبقات از جنس ورق روغنی 0.7 میلی متری می باشد. در نهایت تمامی اجزا با پوشش رنگ پودری الکترواستاتیک که در دمای 220 درجه سانتی گراد با بهترین کیفیت پخت شده، روکش می شوند.

اجزای تشکیل دهنده:

قفسه های دیواری دارای 3 بخش اصلی هستند که با کلاف شدن در یک دیگر وزن کالا ها را تحمل می کنند. این اجزای تشکیل دهنده شامل ستون های عمودی، کفپوش ها و بازویی ها (براکت) هستند. ستون های عمودی نگهدارنده و چهارچوب اصلی قفسه ها بوده و بازویی ها به روی آن نصب می گردند. وظیفه بازویی نگه داشتن طبقات و یا همان کفپوش ها است. در پایان کالاها به روی کفپوش ها قرار گرفته و چیده می شوند.

روش نصب و استفاده:

قفسه های دیواری دنا همانطور که از نامشان بر می آید، به روی دیوار پیچ می شوند. از این جهت این نوع قفسه بندی از استحکام بالایی برخوردار بوده و امنیت کالاهای انبار شده را تامین می کند.

قطعات و اجزا قفسه دیوار کوب دنا پس از اتمام مراحل برشکاری، پرسکاری و خمکاری به خط شستشو می روند و با روش های اسیدشویی و چربی گیری، آماده رنگ می شوند. در انتها قطعات درون بسته بندی های نایلون شرینگ وکیوم شده و برای مشتری ارسال می شوند.

ابعاد و مساحت مورد نیاز:

در این سیسنم قفسه بندی ستون ها به صورت ناودانی با عرض 6 سانتی متر تولید شده و ارتفاع آن ها در حالت استاندارد 70، 100، 120، 150، 200 و 250 سانتیمتر با ضخامت 5/1، 8/1 و 2 میلیمتر در نظر گرفته می شود. کفپوش ها یا صفحه ها با عرض 20، 25، 30، 35، 40 و 50 سانتیمتر به طول 95، 75 و 55 سانتیمتر دارای ضخامت 0.7 میلیمتر هستند و بازویی ها هم نسبت به عرض طبقات تولید می گردند.

موارد ایمنی:

قفسه دیوارکوب با پیچ های قدرتمند به دیوار انبار و یا فروشگاه مورد نظر متصل شده و مقاومت مناسبی دارد.

شرکت رادان صنعت شرق یکی از تولیدکنندگان برتر در زمینه تجهیزات و قفسه بندی فروشگاهی و انباری می باشد. همکاران ما در بخش فروش مجموعه آماده ارائه خدمات و پاسخگویی جهت سفارش و یا دریافت مشاوره رایگان در رابطه با محصولات قفسه بندی انباری و فروشگاهی از جمله قفسه بندی دیوارکوب به شما عزیزان می باشند.

اطلاعات تماس :

شماره تماس: 37237149-051

تلفن مستقیم: 09126592314 - 09129200350

آدرس دفتر مرکزی: مشهد، نبش خیابان مطهری جنوبی 9

آدرس کارخانه: مشهد، کیلومتر 25 بزرگراه آسیایی، شهرک صنعتی فن آوری های برتر، کوشش 3