قفسه بندی برجیس

چیدمان قفسه فروشگاه های پوشاک و یا دکوری فروشی ها، نیازمند قفسه های مرتب و زیبا است تا جلوه ای جذاب به کالاها ببخشد. قفسه بندی برجیس یکی از محصولات اختصاصی رادان صنعت است. این قفسه ها مناسب ویترین بوتیک ها می باشند. قفسه بندی هرمی نام دیگر این سیستم است که مجموعه رادان صنعت دارای حق ثبت اختراع آن می باشد.

قفسه بندی برجیس

مشخصات قفسه بندی برجیس

جنس

ورق روغنی و MDF

ابعاد

طول: 100، 150 و 200 سانتی متر

تحمل بار

طبقه: حداکثر 50 کیلوگرم

کاربرد

فروشگاه های پوشاک، لوازم آرایشی، کیف، کفش و دکوری جات


کاربردها

قفسه های هرمی از طراحی بسیار ساده و شیکی برخوردارند. این سیستم مناسب قفسه بندی در فروشگاه ها و بوتیک های عرضه کننده پوشاک، لوازم آرایش، کیف، کفش و دکوری جات می باشد. جهت آشنایی با دیگر قفسه های مناسب مراکز خرید می توانید به بخش معرفی قفسه های فروشگاهی مراجعه نمایید. 

مزایای استفاده نسبت به روش های مشابه

مجموعه رادان صنعت سازنده و ارائه دهنده ایده ساخت قفسه بندی برجیس می باشد. از این رو این قفسه مختص این شرکت می باشد. طراحی ساده ای که در کلاف بندی این سیستم استفاده شده است، زیبایی و چشم نوازی را برای آن به ارمغان آورده است. استفاده از قفسه های هرمی برجیس، دکوراسیون فروشگاه را بسیار جذاب و شکیل نمایش می دهد.

جنس اجزای تشکیل دهنده

در ساخت پایه قفسه های مورد بحث از ورق روغنی به ضخامت 1 میلی متر استفاده شده تا در عین زیبایی مقاومت کافی جهت نگهداری اجناس داشته باشند. طبقات قفسه بندی برجیس نیز از MDF تهیه شده اند و این مورد نمایی زیبا و شیک برای قفسه ها فراهم آورده است.

اجزای تشکیل دهنده

در روش قفسه بندی هرمی، دو جزء اصلی وجود دارد. اولین قطعه پایه ها هستند که به عنوان چهارچوب اصلی سیستم به صورت مثلثی طراحی شده اند. قطعه دوم نیز طبقات آن هستند که از ام دی اف ساخته شده و مطابق با سلیقه و خواست مشتری می تواند طرح های متنوعی داشته باشد.

میزان تحمل بار

قفسه های نصب شده در بوتیک ها و فروشگاه های پوشاک و ... اغلب متحمل وزن بسیار زیادی نیستند و کالاهای قرار گرفته در آن ها معمولا وزن کمی دارند. مجموعه رادان صنعت شرق برای این سیستم تحمل وزنی در حدود 50 کیلوگرم به ازای هر متر در نظر گرفته و اجزای قفسه ها را با این استاندارد طراحی نموده است.

روش نصب و استفاده

همان طور که عنوان کردیم قفسه های برجیس دارای پایه هایی مثلث شکل هستند. این پایه ها به دیوار فروشگاه پیچ شده و بر روی آن، شیارهایی به عرض 16 میلی متر ایجاد شده است. هنگام اجرای سیستم، طبقات mdf در سایزهای مختلف، درون این شیارها قرار گرفته و بدون هیچ نگه دارنده دیگری فیکس می شوند. این امر زیبایی و یکپارچگی قفسه ها را دو چندان می کند. فاصله ای که میان این شیارها در نظر گرفته شده حدود 5 سانتی متر است. در نتیجه مشتری می تواند طبقات را با اندازه های مورد نظر خود ریگلاژ نماید.

ابعاد و مساحت مورد نیاز

طول استاندارد در قفسه برجیس دارای 3 اندازه مختلف معادل 1، 1.5 و 2 متر می باشد. پایه های یاد شده هنگام تولید مراحل متعددی نظیر برشکاری در اندازه مورد نظر، پرسکاری قطعات، شستشو و در نهایت رنگ آمیزی را طی می کنند. به عنوان آخرین مرحله قطعات درون بسته بندی های شرینگ قرار گرفته و برای مشتری ارسال می گردند.

شرکت رادان صنعت شرق یکی از تولیدکنندگان برتر در زمینه تجهیزات و قفسه بندی فروشگاهی می باشد. همکاران ما در بخش فروش مجموعه آماده ارائه خدمات و پاسخگویی جهت سفارش و یا دریافت مشاوره رایگان در رابطه با محصولات قفسه بندی فروشگاهی از جمله قفسه بندی برجیس به شما عزیزان می باشند.

اطلاعات تماس :

شماره تماس: 37237149-051

تلفن مستقیم: 09126592314 - 09129200350

آدرس دفتر مرکزی: مشهد، نبش خیابان مطهری جنوبی 9

آدرس کارخانه: مشهد، کیلومتر 25 بزرگراه آسیایی، شهرک صنعتی فن آوری های برتر، کوشش 3