قفسه بندی سر شلف مدل دنا

استفاده بهینه از فضای تحت اختیار برای هر کسب و کاری بسیار مهم است و تاثیر بالایی در میزان سوددهی آن مجموعه خواهد داشت. استفاده از سیستم های قفسه بندی به استفاده بهینه از فضای موجود کمک می کند. برای مثال می توان به فروشگاه ها اشاره نمود. یک فروشگاه برای داشتن فضای کافی به جهت چیدن کالاها و نمایش آن به مشتریان، نیازمند استفاده از سیستم های قفسه بندی می باشد. مجموعه رادان صنعت شرق سال های متعددی در حوزه طراحی و تولید قفسه های فروشگاهی فعالیت می کند. این شرکت قفسه بندی های مختلفی با نام های انحصاری البرز، استحکام و دنا برای فروشگاه طراحی نموده است که در این بخش قصد معرفی قفسه بندی سر شلف مدل دنا را داریم.

قفسه بندی سر شلف مدل دنا

مشخصات قفسه بندی سر شلف مدل دنا

جنس

پروفیل، ورق فولاد مبارکه، ورق روغنی، لیبل upvc، مفتول مسوار و رنگ پودری الکترواستاتیک

ابعاد

ارتفاع: 165 و 200 سانتيمتر

طول: 95 سانتيمتر

طبقات: 5-6 عدد

تحمل بار

طبقه: 30 تا 35 کيلوگرم

کاربرد

فروشگاه ها، نمایشگاه ها و کتابخانه ها


کاربردها:

استفاده از قفسه بندی فروشگاهی در بهینه سازی فضای موجود بسیار موثر است و کمک می کند در فضایی کوچک، تعداد زیادی کالا جای بگیرند. قفسه بندی سرشلف مدل دنا، همچون دیگر مدل ها می تواند در ایجاد محیطی بهینه برای بارگذاری کالاها تاثیر گذار باشد. این سیستم مناسب استفاده در مکان هایی همچون فروشگاه، هایپر مارکت، نمایشگاه و کتابخانه است.

مزایای استفاده نسبت به روش های مشابه:

استفاده از قفسه های سر شلف دنا مزیت های متعددی به همراه خواهد داشت که در ادامه برخی از آن ها را نام می بریم:

1. امکان تغییر در ارتفاع طبقات بر حسب نیاز مشتری وجود دارد.

2. امکان استفاده از سرلاین های تخت و نیم گرد، به جهت نمایش بهتر کالاها درون قفسه

3. قابلیت جایگزین کردن رگال هوک به جای طبقات مسطح

4. تنوع رنگ های جذاب در اجزاء قفسه

جنس اجزای تشکیل دهنده:

سیستم های قفسه بندی فروشگاهی اغلب متحمل کالاهای متعددی هستند که لازم است به گونه ای طراحی گردند تا توانایی نگهداری این کالاها را داشته باشند. استفاده از مواد اولیه مرغوب، کیفیت قفسه و طول عمر آن را افزایش می دهد. مجموعه رادان صنعت شرق در تلاش است تمامی قطعات سیستم های قفسه بندی را با بهترین مواد تولید نماید تا نهایت رضایت مشتریان عزیزش را به دست آورد.

ستون های قفسه بندی سرشلف مدل دنا از پروفیل های مقاوم 60×40 ساخته می شوند و برای براکت ها از ورق فولاد مبارکه به ضخامت 2.5 میلی متر استفاده می کنند. کفپوش طبقات و صفحات پشتی نیز از جنس ورق روغنی به ضخامت 0.7 میلی متر هستند. سایر اجزاء این سیستم شامل حفاظ های جلو طبقات و لیبل های معرفی محصول، هر یک به ترتیب از مفتول مسوار با آبکاری عالی و بهترین UPVC موجود در بازار تهیه می گردند. رنگ به کار رفته در پوشش تمامی قطعات، الکترواستاتیک پودری است که در دمای 220 درجه سانتی گراد درون کوره پخت می گردد تا زیبایی قفسه ها را فراهم آورد.

اجزای تشکیل دهنده:

قفسه های سر لاین مدل دنا دارای اجزاء مختلفی است که هر یک وظیفه به خصوصی را به دوش می کشند. ستون های عمودی در این سیستم نگه دارنده اصلی سازه هستند و باید از مقاومت کافی برخوردار باشند. پس از آن می توان به براکت ها اشاره نمود که نگهدارنده طبقات می باشند. این بخش خود به ستون ها متصل می شود. سپس نوبت به طبقات می رسد. این قسمت محل بارگذاری اجناس است. اجزاء دیگری همچون حفاظ های نگهدارنده کالاها و لیبل معرفی نام و قیمت محصولات بنا به درخواست مشتری قابل اجرا و پیاده سازی هستند. رگال هوک نیز در صورت نیاز می تواند جایگزین طبقات مسطح گردد.

میزان تحمل بار:

قفسه های مدل دنا از جمله مدل های انحصاری شرکت رادان صنعت شرق می باشند. این سیستم ها می توانند محصولاتی با وزن کم و نسبتا سبک را در روی طبقات نگهدارند. آن ها قادرند حداکثر وزنی در حدود 30 تا 35 کیلوگرم را به صورت گسترده در هر طبقه جای دهند؛ بدون آن که آسیبی به سیستم قفسه بندی و یا محصولات وارد شود.

روش نصب و استفاده:

قفسه های ساخت مجموعه رادان صنعت شرق مراحل متعددی را طی می کنند تا از نظر سلامت فیزیکی و ایمنی با رعایت تمامی اصول تولید گردند. مهندسان مجموعه پس از دریافت درخواست مشتریان اقدام به شناسایی نیازهای وی نموده و طراحی قطعات را انجام می دهند. سپس در خط تولید مقاطع را برش داده و پرسکاری می کنند. پس از پایان یافتن این مرحله آن ها را به بخش شستشو برده و با اسیدشویی و چربی گیری کاملا تمیز می کنند. حال قطعات آماده رنگ آمیزی هستند. کوره هایی با دمای 220 درجه سانتی گراد فراهم آمده تا رنگ پودری الکترواستاتیک به خوبی بر روی مقاطع قرار گرفته و آن ها را پوشش دهد. در آخرین مرحله اجزاء رنگ آمیزی شده را درون کارتن بسته بندی نموده و برای مشتری ارسال می کنند.

ابعاد و مساحت مورد نیاز:

اغلب سیستم های قفسه بندی تولید شده در مجموعه رادان صنعت قابلیت تغییر سایز طبق درخواست مشتری را دارند. قفسه های سر شلف مدل دنا نیز از این قاعده مستثنی نبوده و امکان تغییر در سایز و اندازه ها را دارد اما در بیشتر مواقع این قفسه های فروشگاهی با ارتفاعی معادل 165 و یا 200 سانتی متر تولید می شوند. این ارتفاع می تواند 5 یا 6 طبقه با طول 95 سانتی متر را در خود جای دهد.

موارد ایمنی:

ایجاد شرایط ایمن در سیستم های قفسه بندی فروشگاهی امری مهم و حیاتی است. به جهت افزایش ایمنی قفسه ها لازم است از گاردهای محافظ استفاده نمود تا زمان حرکت با کالسکه های خرید میان قفسه ها با آن ها برخورد مستقیم ایجاد نگردد.

شرکت رادان صنعت شرق یکی از تولیدکنندگان برتر در زمینه تجهیزات و قفسه بندی فروشگاهی و انباری می باشد. همکاران ما در بخش فروش مجموعه آماده ارائه خدمات و پاسخگویی جهت سفارش و یا دریافت مشاوره رایگان در رابطه با محصولات قفسه بندی انباری و فروشگاهی از جمله قفسه بندی سر شلف مدل دنا به شما عزیزان می باشند.

اطلاعات تماس :

شماره تماس: 37237149-051

تلفن مستقیم: 09126592314 - 09129200350

آدرس دفتر مرکزی: مشهد، نبش خیابان مطهری جنوبی 9

آدرس کارخانه: مشهد، کیلومتر 25 بزرگراه آسیایی، شهرک صنعتی فن آوری های برتر، کوشش 3