قفسه بندی دو طرفه مدل دنا

فروشگاه های بزرگ با استفاده از سیستم های قفسه بندی مختلف، تلاش می کنند محیطی دلنشین و منظم برای خریداران خود فراهم آورند تا آن ها در زمان خرید مایحتاج خود، احساس خوشایند آرامش را داشته باشند. این امر موجب افزایش علاقه مشتریان به فروشگاه شده و خریدهای بیشتری از این محل خواهند داشت. مجموعه رادان صنعت شرق قفسه بندی های فروشگاهی را در سه مدل انحصاری البرز، استحکام و دنا طراحی و تولید می نمایند. در این بخش قصد داریم قفسه بندی دو طرفه مدل دنا را معرفی نماییم:

قفسه بندی دو طرفه مدل دنا

مشخصات قفسه بندی دو طرفه مدل دنا

جنس

پروفیل، ورق فولاد مبارکه، ورق روغنی، لیبل upvc، مفتول مسوار و رنگ پودری الکترواستاتیک

ابعاد

ارتفاع: 165 و 200 سانتيمتر

طول: 95 سانتيمتر

طبقات: 5-6 عدد

تحمل بار

طبقه: 30 تا 35 کيلوگرم

کاربرد

فروشگاه ها، نمایشگاه ها و کتابخانه ها


کاربردها:

قفسه های دو طرفه فرشگاهی اغلب در وسط فضا قرار می گیرند و در کنار نمایش کالاها، وظیفه راهروبندی محیط را بر عهده دارد. بر این اساس آن ها را با نام قفسه وسط فروشگاهی نیز می شناسند. فروشگاه های بزرگ، هایپر مارکت ها، کتابخانه ها و نمایشگاه ها از جمله مکان های مناسب جهت استفاده از قفسه های دو طرفه وسط فروشگاهی هستند.

مزایای استفاده نسبت به روش های مشابه:

هر محصولی بنا به کاربردها و ویژگی های فیزیکی، مزیت های مختلفی دارند که موجب انتخاب آن میان سایر مدل ها می گردد. ویژگی های قفسه های دو طرفه دنا عبارت از قابلیت نصب سر لاین جهت نمایش بهتر کالاها به دو حالت نیم گرد و تخت، قابلیت جایگزینی رگال هوک به جای طبقات مسطح (بر حسب درخواست مشتری)، امکان تنظیم ارتفاع طبقات و تنوع رنگ در قطعات بر اساس سلیقه مشتری می باشد.

جنس اجزای تشکیل دهنده:

استفاده از مواد اولیه مرغوب، اطمینان از مقاومت کافی و زیبایی ظاهری محصولات را در پی خواهد داشت. از این رو مجموعه رادان صنعت می کوشد سیستم های قفسه بندی خود را با بهترین مواد اولیه تولید نماید. از این جهت ساخت قفسه دو طرفه مدل دنا از پروفیل صنعتی 60×40 با ضخامت 2 و 2.5 میلی متر استفاده نموده است تا ستون هایی مقاوم داشته باشند. ورق فولاد مبارکه به ضخامت 2.5 میلی متر هم برای تولید براکت ها استفاده می کند. همچنین طبقات، صفحات پشتی و کفپوش ها از ورق روغنی به ضخامت 0.7 میلی متر تهیه می گردند. در نهایت برای ساخت حفاظ ها از مفتول مسوار روکش شده با آبکاری با کیفیت و برای اتیکت ها از upvc مرغوب استفاده شده است.

رنگ پودری الکترواستاتیک موجب می گردد قطعات درخشندگی و زیبایی بیشتری کسب نمایند. این رنگ در کوره هایی با دمای 220 درجه سانتی گراد با بهترین کیفیت پخت می گردد.

اجزای تشکیل دهنده:

قفسه دو طرفه مدل دنا دارای قطعات مختلفی است که به یک دیگر متصل شده و در نهایت سیستم قفسه بندی را ایجاد می کنند. این قطعات عبارتند از:

- ستون های عمودی، نگه دارنده براکت ها و طبقات هستند

- براکت ها زیر طبقات قرار گرفته و به ستون ها متصل می گردد.

- طبقات محل قراردادن کالاها بوده و خود به روی براکت می نشیند.

- صفحات پشتی قفسه، به جهت جلوگیری از ریزش کالاها و ایجاد امنیت بیشتر به کار گرفته می شوند.

- لیبل ها معرف کالاهای درون قفسه و قیمت آن هستند و بنابر نظر مشتری در جلو طبقات نصب می گردند.

- حفاظ های نگهدارنده مسئول مراقبت از اجناس درون قفسه هستند و به دلخواه مشتری نصب می گردند.

- رگال هوک جایگزینی برای طبقات مسطح هستند که این مورد نیز با نظر مشتری قابل اجرا است.

- سر لاین که در دو طرف قفسه ها به دلخواه مشتری و به عنوان استند تبلیغاتی نصب می شود.

میزان تحمل بار:

قفسه های فروشگاهی وظیفه نگه داری کالاها را بر عهده دارند و اغلب تعداد بسیار زیادی از یک کالا روی طبقات آن ها قرار داده می شود. از این رو مهم است که سیستم مورد استفاده در فروشگاه تا چه حد می تواند وزن کالا را تحمل نماید و بنابر نیاز از چه مدلی می توان بهره گرفت. قفسه دو طرفه طرح دنا قادر است تا وزن 30 الی 35 کیلوگرم را در هر طبقه به صورت گسترده تحمل نماید.  

روش نصب و استفاده:

سیستم های قفسه بندی در شرکت رادان صنعت شرق، پس از اعلام نیاز از سوی مشتری طراحی می گردند. سپس در بخش تولید قطعات را متناسب با اندازه های مشخص شده تراش داده و عملیات پرسکاری را انجام می دهند. سپس آن ها را به قسمت شستشو برده و با اسیدشویی و چربی گیری آن ها را آماده رنگ آمیزی می کنند. همان طور که پیش تر ذکر کردیم، رنگ آمیزی اجزا با رنگ پودری الکترواستاتیک صورت می گیرد. قطعات درون کوره ای با دمای 220 درجه سانتی گراد و به کمک رنگ نام برده با بهترین کیفیت پخت می گردند. در نهایت زمان ارسال برای مشتری فرا می رسد و مقاطع در بسته بندی های کارتن قرار می گیرند.

ابعاد و مساحت مورد نیاز:

قفسه وسط فروشگاهی دنا دارای ارتفاعی حدود 165 و یا 200 سانتی متر در حالت استاندارد است. تعداد طبقات برای این ارتفاع معمولا 5 یا 6 عدد در نظر گرفته می شود که فاصله میان آن ها بر اساس نیاز مشتری قابل تغییر است. طول این قفسه ها در اکثر مواقع 95 سانتی متر تعیین می شود. لازم به ذکر است مشتریان می توانند اندازه های ذکر شده را بر اساس نیاز خود تغییر دهند. 

موارد ایمنی:

قفسه های فروشگاهی باید در برابر وزن کالاها و یا برخوردهای احتمالی مقاوم باشند تا مانع از فرو ریختن کالاها و در نهایت آسیب های جانی و مالی گردند. برای جلوگیری از برخورد کالسکه های خرید با قفسه ها نیز توصیه می کنیم از گاردهای محافظ استفاده شود.

شرکت رادان صنعت شرق یکی از تولیدکنندگان برتر در زمینه تجهیزات و قفسه بندی فروشگاهی می باشد. همکاران ما در بخش فروش مجموعه آماده ارائه خدمات و پاسخگویی جهت سفارش و یا دریافت مشاوره رایگان در رابطه با محصولات قفسه بندی انباری و فروشگاهی از جمله قفسه بندی دو طرفه مدل دنا به شما عزیزان می باشند.

اطلاعات تماس :

شماره تماس: 37237149-051

تلفن مستقیم: 09126592314 - 09129200350

آدرس دفتر مرکزی: مشهد، نبش خیابان مطهری جنوبی 9

آدرس کارخانه: مشهد، کیلومتر 25 بزرگراه آسیایی، شهرک صنعتی فن آوری های برتر، کوشش 3