قفسه بندی دو طرفه مدل البرز

هنگام راه اندازی یک فروشگاه اولین موضوعی که به ذهن می رسد، ایجاد سیستم قفسه بندی بهینه و مناسب با کالای مورد فروش است. شرکت رادان صنعت شرق ارائه دهنده خدمات مرتبط با قفسه بندی فروشگاهی و انباری بوده و دارای محصولاتی متنوع در این حوزه است. قفسه بندی دو طرفه شرکت رادان صنعت شرق در سه نوع با نام های انحصاری قفسه بندی البرز، قفسه بندی استحکام و مدل دنا به بازار ارائه می شود. سیستم قفسه بندی دو طرفه البرز، با نام قفسه بندی وسطی نیز شناخته می شود.

قفسه بندی دو طرفه مدل البرز

مشخصات قفسه بندی دو طرفه مدل البرز

جنس

پروفیل، ورق فولاد مبارکه، ورق روغنی، لیبل upvc، مفتول مسوار و رنگ پودری الکترواستاتیک

ابعاد

ارتفاع: 165 و 200 سانتيمتر

طول: 98 سانتيمتر

طبقات: 5-6 عدد

تحمل بار

طبقه: حداکثر 130 کيلوگرم

کاربرد

فروشگاه ها، نمایشگاه ها و کتابخانه ها


کاربردها:

امروزه اغلب فروشگاه ها، نمایشگاه ها و کتابخانه ها از سیستم های قفسه بندی جهت مرتفع ساختن نیازهای خود و چیدن راحت کالاهایشان استفاده می کنند. لازم است بدانید هر مدل قفسه فروشگاهی برای استفاده در مکان به خصوصی طراحی می گردد. قفسه دو طرفه فروشگاهی، مناسب استفاده در وسط فروشگاه ها و هایپرمارکت ها می باشد. این مدل قفسه در مکان هایی همچون کتابخانه ها، نمایشگاه ها و ... نیز مورد استفاده قرار می گیرد. 

مزایای استفاده نسبت به روش های مشابه:

استفاده از قفسه دو طرفه فروشگاهی مدل البرز شرکت رادان صنعت شرق مزایای متعددی در بر دارد که از جمله آن ها می توان موارد ذیل را نام برد:

1. دارای کیفیت بالاتر نسبت به نمونه های مشابه موجود در بازار به دلیل استفاده از ورق و مواد اولیه استاندارد

2. امکان تنظیم ارتفاع و تعداد طبقات بر اساس نیاز مشتری

3. قابلیت تحمل 130 کیلوگرم بار در هر طبقه به صورت گسترده

4. امکان نصب سر لاین جهت نمایش بهتر کالاها به دو حالت نیم گرد و تخت

5. امکان نصب گارد محافظ برای جلوگیری از برخورد کالسکه های چرخ دار خرید به طبقات

6. قابلیت جایگزینی رگال هوک به جای طبقات بر اساس نیاز مشتری

7. دارای تنوع رنگ به سلیقه مشتری

جنس اجزای تشکیل دهنده:

تولید کالای باکیفیت مهمترین اصل در شرکت رادان صنعت شرق است. قفسه بندی دو طرفه البرز نیز از مواد اولیه باکیفیت تهیه شده است. ستون های این قفسه بندی از پروفیل مقاوم 80×40 و 100×40 با ضخامت 2 و 5/2 میلی متر ساخته می شود، تا قادر به تحمل وزن کالاها باشد. براکت ها نیز از ورق فولاد مبارکه با ضخامتی معادل 2.5 میلی متر تهیه می گردند. صفحات پشتی و کفپوش ها نیز با استفاده از ورق های روغنی با ضخامت 0.8 میلی متر تولید می شوند. در این سیستم قفسه بندی حفاظ ها از جنس مفتول مسوار روکش شده با آبکاری عالی و اتیکت ها از upvc مرغوبی تهیه شده اند.

استفاده از رنگ الکترو  استاتیک مدل پودری نیز به درخشان شدن و زیبایی هر چه بیشتر اجزای قفسه بندی منجر می گردد. این رنگ در کوره هایی با دمای 220 درجه پخته می شود تا کیفیت بالاتری ارائه دهد.

اجزای تشکیل دهنده:

قفسه های وسط فروشگاهی ساخت شرکت رادان صنعت از اجزا مختلفی تشکیل شده اند که برخی از آن ها لازم و برخی دیگر به دلخواه مشتری قابل نصب هستند:

- چهارچوب اصلی قفسه بندی معمولا توسط پایه ها و یا ستون های عمودی تشکیل می شود.

- بازوهایی جهت نگهداری طبقات به صورت افقی به ستون ها متصل می گردد که با نام براکت نیز شناخته می شوند.

- صفحاتی برای چینش کالاها به عنوان طبقات قفسه بندی در نظر گرفته می شود.

- پشت قفسه ها با صفحه ای پوشانده می شود که امنیت قفسه بندی را افزایش می دهد.

- لیبل هایی به دلخواه مشتری جلو طبقات نصب می گردد که وظیفه معرفی محصول و قیمت آن را بر عهده دارند.

- حفاظ های نگهدارنده به جهت مراقبت از کالاها در برابر ریزش و به درخواست مشتری در جلو طبقات نصب می شوند.

- رگال هوک می تواند جایگزین طبقات مسطح شده و این امر با درخواست مشتری صورت می پذیرد.

- سر لاین که در ابتدا و انتهای قفسه ها به دلخواه مشتری و به عنوان استند تبلیغاتی قرار می گیرد.

روش نصب و استفاده:

پس از اینکه مشتری سفارش خود را به کارشناسان مجموعه رادان صنعت بدهد، آن ها به بررسی درخواست وی می پردازند و طراحی قطعات قفسه بندی، را آغاز می کنند. سپس وارد مرحله تولید و ساخت قطعات شده و اجزای سیستم مورد نظر را می سازند. بعد از تولید و پرسکاری، کلیه قطعات وارد بخش شستشو شده و با روش هایی همچون اسیدشویی و چربی گیری آماده رنگ آمیزی می شوند. این مرحله موجب از بین بردن تمام آلودگی ها شده و در نتیجه کیفیت رنگ و درخشندگی آن را افزایش می دهد. آخرین مرحله ارسال قطعات برای مشتری است و مقاطع در بسته بندی های کارتن قرار می گیرند.

ابعاد و مساحت مورد نیاز:

در مدل قفسه بندی دو طرفه البرز ارتفاع به صورت استاندارد 165 و یا 200 سانتیمتر در نظر گرفته می شود. همچنین تعداد طبقات 5 و یا 6 عدد خواهد بود که در دو طرف قرار می گیرند. این قفسه ها دارای 98 سانتی متر طول هستند.

موارد ایمنی:

داشتن سیستم قفسه بندی ایمن و مقاوم در برابر وزن بالای کالاهای مورد انبارش یکی از ضروریات هر فروشگاه و انبار می باشد. طراحان در شرکت رادان صنعت شرق به هنگام تولید قفسه های دو طرفه مدل البرز، نک هایی برای جلوگیری از پیچش بازوها در سیستم تعبیه می کنند. آن ها کفپوش طبقات را هم به کمک پل های تقویتی مقاوم سازی می کنند و به این صورت قدرت تحمل بار قفسه ها را افزایش می دهند.

در پایان توصیه می کنیم جهت افزایش ایمنی و جلوگیری از برخورد کالسکه های چرخ دار فروشگاهی به قفسه ها از گاردهای محافظ استفاده نمایید.

شرکت رادان صنعت شرق یکی از تولیدکنندگان برتر در زمینه تجهیزات و قفسه بندی فروشگاهی می باشد. همکاران ما در بخش فروش مجموعه آماده ارائه خدمات و پاسخگویی جهت سفارش و یا دریافت مشاوره رایگان در رابطه با محصولات قفسه بندی انباری و فروشگاهی از جمله قفسه بندی دو طرفه البرز به شما عزیزان می باشند.

اطلاعات تماس :

شماره تماس: 37237149-051

تلفن مستقیم: 09126592314 - 09129200350

آدرس دفتر مرکزی: مشهد، نبش خیابان مطهری جنوبی 9

آدرس کارخانه: مشهد، کیلومتر 25 بزرگراه آسیایی، شهرک صنعتی فن آوری های برتر، کوشش 3