تجهیزات و قفسه بندی فروشگاهی

دسترسی آسان به محصولات در ویترین فروشگاه شما باعث می گردد مشتریان راحت تر به خرید بپردازند، اما زمانی که این دسترسی آسان با ویژگی زیبایی ویترین نیز همراه می شود، امکان جذب مشتری بیشتر و کسب رضایت آن ها را فراهم می آورد. رضایت مشتریان، خود تداوم خرید و افزایش فروش را به دنبال خواهد داشت. از این رو به جرات می توان اظهار داشت، موفقیت در فروش و سود بیشتر تنها در جهت رسیدن به رضایت مشتری امکان پذیر است. تا زمانی که مشتری شما هنگام خرید احساس راحتی داشته باشد و به سرعت به کالای مورد نظرش دست یابد، اشتیاق بیشتری به خرید از فروشگاه شما نشان خواهد داد و زمان طولانی تری میان راهروهای محصولات قدم می زند.

ایجاد حس راحتی و آسایش هنگام خرید اصلی مهم و غیر قابل چشم پوشی است، تا مشتریان شما را فروشگاه مورد علاقه خود بدانند. برای رسیدن به چنین جایگاهی نیازمند برنامه ریزی دقیق و کمک گرفتن از تیم های حرفه ای چیدمان فروشگاه هستید. انتخاب سیستم قفسه بندی مناسب به شما کمک می کند محیطی مرتب و ایمن برای مشتریانتان فراهم آورید تا با راحتی خیال در پی یافتن محصولات مورد نظرشان باشند. تجهیزات به کار رفته در قفسه بندی فروشگاه باید با در نظر گرفتن معیارهای متعددی از جمله میانگین قد مشتریان منطقه مورد نظر طراحی و تولید شوند. دسترسی آسان به تمام قفسه ها و طبقات آن ها یکی از موارد بسیار مهم در سیستم قفسه بندی یک فروشگاه به شمار می آید و لازم است پیش از خرید قفسه فروشگاهی، تمامی این نکات با دقت هر چه بیشتر بررسی گردند.

نکته دیگر طراحی زیبا و دلنشین محیط فروشگاه می باشد. اگر محصولات شما تنها بر اساس ویژگی دسترسی پذیری در قفسه ها چیدمان شوند، موفقیت فروش را فراهم نمی آورد. چیدمان باید جذاب و با رعایت اصول دکوربندی فروشگاهی صورت پذیرد. بدیهی است قفسه های زیبا و ویترین جذاب فروشگاه، نقش حیاتی در جذب مشتریان جدید ایفا می کند. از این رو غافل شدن از این اصل موجب ضرر رساندن به فروش موفق شما خواهد شد.

مجموعه رادان صنعت شرق طراح و تولید کننده انواع تجهیزات و قفسه بندی فروشگاهی در سطح کشور می باشد و می کوشد محصولاتی ایمن و با کیفیت به مشتریان عزیز خود تحویل دهد. جهت اطلاع از قیمت قفسه های فروشگاهی مجموعه رادان می توانید به بخش فروشگاه وب سایت مراجعه نمایید. 

اطلاعات تماس :

شماره تماس: 37237149-051

تلفن مستقیم: 09126592314 - 09129200350

آدرس دفتر مرکزی: مشهد، نبش خیابان مطهری جنوبی 9

آدرس کارخانه: مشهد، کیلومتر 25 بزرگراه آسیایی، شهرک صنعتی فن آوری های برتر، کوشش 3