درباره رادان صنعت شرق

 کارخانجات تولید محصولات در سال های اخیر رشد روزافزونی داشته اند. اغلب آن ها انبارهای بزرگی برای سامان دهی محصولات خود در نظر می گیرند، اما همه می دانیم نظم بخشیدن به این انبارها نیازمند قفسه بندی مناسب است. به همین جهت مدیران کاخانجات تولیدی برای قفسه بندی انبارهای محصولاتشان در پی افراد متبحر و متخصص در این زمینه هستند. البته کاربرد قفسه بندی تنها به انبار محصولات ختم نمی شود و در فروشگاه های بزرگ، هایپر مارکت ها و حتی در خانه های شخصی شاهد استفاده از سیستم های قفسه بندی در ابعاد و طرح های مختلف هستیم.

رادان صنعت شرق در سال 1381 توسط جمعی از مدیران ارشد فعلی، پس از ارزیابی بازار و شناخت نیازهای زمان، راه اندازی گردید. رادان صنعت شرق در زمینه طراحی و تولید تجهیزات قفسه بندی انبار و فروشگاه فعالیت خود را آغاز کرد. پس از گذر 2 سال در تاریخ 1383/9/15 تولیدی و صنعتی رادان صنعت شرق به شماره 21806 و شماره پروانه بهره برداری 17996/3 در شهر مشهد به ثبت رسید.

طی سال های گذشته مدیران اندیشمند مجموعه رادان صنعت شرق همواره به بررسی نیازها و درخواست های بازار مشغول بوده و با رسیدن به شناختی دقیق و جامع، موفق شده اند پروژه های انباری و فروشگاهی عظیمی را با بهترین کیفیت ممکن و در زمان ایده آل به اتمام برسانند. کارکنان این رادان صنعت شرق مطابق با روند رو به رشد جهان صنعتی پیش می روند و جزئی ترین تغییرات را به دقت رصد می کنند تا در هر لحظه و هر مکان آمادگی ارائه خدمات قفسه بندی فروشگاهی و انباری را با مجهزترین امکانات داشته باشند.

زمان اجرای پروژه، هزینه حاصل از آن و کیفیت خدمات و محصولات دریافتی، معیارهای اساسی کارفرمایان هنگام آغاز به کار است. دست یابی به اهداف و معیارهای یاد شده نیازمند برنامه ریزی اصولی، نیروی کار حرفه ای و تجهیزات به روز و قدرتمند رادان صنعت شرق اجرا کننده پروژه است. مجموعه رادان صنعت شرق با در نظر داشتن این موارد و استراتژی های برنامه ریزی شده، امکان دست یابی به این اهداف را فراهم آورده است.

مدیران ارشد رادان صنعت شرق از هیچ گونه سرمایه گذاری به جهت پیشبرد اهداف رادان صنعت شرق و انجام تحقیقات بر روی تجهیزات مدرن فروگذار نبوده و تمرکز خود را بر توسعه دانش فنی کارکنانشان گذاشته اند.

تولیدی رادان صنعت شرق در شهرک فناوری های برتر مشهد واقع شده و دارای مکانی به مساحت 5000 متر مربع با دو سالن مجزای تولید می باشد. در حال حاضر حدود 70 نفر در این مجموعه فعالیت دارند و مواردی از جمله هدایت و مدیریت پروسه تولید، تولید محصولات، پشتیبانی و اجرا پروژه های خارج از محل رادان صنعت شرق و توسعه فعالیت ها و اهداف بلند مدت رادان صنعت شرق را پیگیری می کنند. دفتر مرکزی  رادان صنعت شرق در شهر مشهد قرار دارد. ضمن اینکه رادان صنعت شرق در شهرهایی همچون تهران، ساری، تبریز، بندرعباس، شهرکرد، گرگان، اصفهان، زاهدان، بوشهر و ارومیه دفاتر فروش خود را مستقر ساخته تا موفق به ارائه خدمات بهتر و سریعتر به مشتریان عزیزش در سراسر کشور گردد.

مجموعه رادان با هدف ایجاد نظم در انبارها و فروشگاه ها فعالیت خود را آغاز نموده و در تلاش است با تحقیق و توسعه خدمات و تولیدات خود، محصولاتی ایمن و کارآمد طراحی و اجرا نماید. دست یابی به رضایت مشتریان اصل اول مدیران و کارکنان رادان است که برای این منظور می کوشند خدمات خود را به صورت حرفه ای و بر پایه کسب دانش و تجربه به هم میهنان عزیز ارائه دهند و در جهت پیشرفت کشور قدمی بردارند.

 

محیط شرکت رادان صنعت شرق

محیط کارخانه رادان صنعت شرق

 

مدیران ارشد رادان صنعت با ایراد اهداف بلند مدت در راستای موفقیت و توسعه فعالیت های رادان صنعت شرق ، درصدد کسب رضایت هر چه بیشتر مشتریان خود می باشند. این اهداف به شرح ذیل تعریف گردیده است:

 اصل امانت داری مهمترین هدف رادان صنعت شرق می باشد. کارکنان مجموعه می کوشند اطلاعات و اخبار کارفرمایان پروزه ها را حفظ نموده و صداقت در رفتار و گفتار را سرلوحه خود قرار می دهند.

 آموزش و به روزرسانی ایده ها و اطلاعات ویژگی بارز کارکنان مجموعه قفسه بندی رادان صنعت شرق است. آن ها به صورت پیوسته اخبار مربوط به سیستم های قفسه بندی در جهان و کشور را دنبال کرده و دانش مدرن را می آموزند.

 در جهت اجرای صحیح و ایمن پروژه ها، صنایع قفسه بندی رادان صنعت شرق، راهنماها و شیوه نامه هایی تهیه دیده است که بر پایه اصول استاندارد ملی و جهانی تدوین شده اند.

تمامی اقدامات و فعالیت های انجام شده در پروژه ها به صورت دقیق مستندسازی شده و کارفرمایان در جریان مراحل اجرای پروژه قرار می گیرند.

نشر اطلاعات و آموزه های کارکنان با دیگر همکاران در حوزه قفسه بندی انبار و فروشگاه، به جهت پیشرفت و توسعه فعالیت های رادان صنعت شرق انجام می پذیرد.

رعایت اصول اخلاق حرفه ای اصلی مهم در چهارچوب اخلاقی رادان صنعت شرق است. اعضای این مجموعه به جهت کسب موفقیت در بازاریابی و رقابت ها، این موضوع را در نظر دارند.

پیشرفت دانش و تخصص کارمندان صنایع قفسه بندی رادان صنعت شرق همواره مهم تلقی شده و در این راستا رادان صنعت شرق  تلاش می کند در پروژه های بزرگ ملی و یا بین المللی حضور داشته باشد. از این رو شاهد نمونه های معتبری در کارنامه کاری رادان صنعت شرق هستیم.

کسب رضایت مشتریان از جمله آرمان های رادان صنعت شرق است که برای این منظور ارائه خدمات سریع، ایمن، منظم، به صرفه و متنوع در دستور کار اعضای مجموعه است.

در راستای دست یابی به سهم عمده بازار در حوزه قفسه بندی، مدیران ارشد رادان صنعت شرق با توسعه واحد تحقیقات و شناسایی نیازهای بازار، اقدام به ایجاد دفاتر متعدد در شهرهای مختلف کشور نموده اند.

کیفیت خدمات و محصولات معیاری مهم برای رادان صنعت شرق است که برای نیل به آن سیستم مدیریت کیفیت را بر اساس ISO 9001-2008 طراحی نموده و هر ساله به بررسی مجدد بازار پرداخته و در صورت نیاز اهداف کیفی خود را اصلاح می نماید.

 

اطلاعات تماس :

شماره تماس: 37237149-051

تلفن مستقیم: 09126592314 - 09129200350

آدرس دفتر مرکزی: مشهد، نبش خیابان مطهری جنوبی 9

آدرس کارخانه: مشهد، کیلومتر 25 بزرگراه آسیایی، شهرک صنعتی فن آوری های برتر، کوشش 3