خدمات پس از فروش در شرکت رادان صنعت شرق

مجموعه رادان صنعت شرق در خوزه طراحی و ساخت انواع قفسه اعم از سیستم های قفسه بندی انبار و فروشگاه فعالیت دارد. این شرکت در سال 1381 با هدف ارائه محصولات و تجهیزات فروشگاهی و صنعتی در سراسر کشور، تاسیس گردید. در این سال های فعالیت، مدیران مجموعه تمام تلاش خود را به کار گرفته اند تا سیستمی یکپارچه و هماهنگ در جهت تولید و ساخت تجهیزات حرفه ای و باکیفیت برای انبارهای صنعتی و فروشگاه های بزرگ فراهم آوردند. کارمندان ما، با در نظر داشتن خواسته های مشتریان، هدف خود را دست یابی به رضایت آنان می دانند و در این راه از هیچگونه تلاشی فروگذار نیستند. اهالی رادان صنعت می دانند فروش محصول تنها شروع یک تجارت است. آن ها پس از برقراری یک معامله خود را موظف می دانند پاسخگوی مشتری باشند و او را راهنمایی کنند.

تجهیزات و سیستم های قفسه بندی ساخته شده توسط متخصصین ماهر شرکت، هنگام طراحی به دقت بررسی شده و هر یک ویژگی های به خصوصی دارند. از این رو مناسب کاربردهای مختص به خود بوده و لازم است در موارد تعیین شده، به کار گرفته شوند. این تجهیزات با توجه به مورد مصرف، قادر هستند وزن مشخص شده ای را تحمل نمایند. دستورالعمل استفاده از محصولات هنگام فروش، به مشتریان عرضه شده و خصوصیات آن ها معرفی می گردد تا در زمان بهره برداری مشکلی برای خریداران عزیز پیش نیاید. با این حال اگر مشتری در یکی از تجهیزات خریداری نموده، دچار مشکل گردد، به سرعت یکی از متخصصین برای رفع آن به محل مراجعه نموده و آن را برطرف می سازد.

مهمترین اصل در مجموعه ما، فراهم آوردن تجهیزاتی با کیفیت و مرغوب است تا در طول زمان بهترین کارایی را داشته باشند. لازم به ذکر است؛ در صورتی که محصولات دقیقا مطابق دستورالعمل مورد بهره برداری قرار گیرند و در حین کار مشکلی ایجاد شود، شرکت رادان صنعت شرق موظف است فورا اقدام نموده و ایراد حاصل شده را در اسرع وقت رفع نماید تا خللی در کار مشتریان عزیز رخ ندهد.  

امید بر آن است، خریداران و وفاداران به برند رادان صنعت شرق همواره از محصولات و خدمات این مجموعه رضایت داشته و در این راه تمام تلاش و همت خود را به کار گرفته ایم.

اطلاعات تماس :

شماره تماس: 37237149-051

تلفن مستقیم: 09126592314 - 09129200350

آدرس دفتر مرکزی: مشهد، نبش خیابان مطهری جنوبی 9

آدرس کارخانه: مشهد، کیلومتر 25 بزرگراه آسیایی، شهرک صنعتی فن آوری های برتر، کوشش 3